دانلود VirtuaGym Fitness Pro 5.5.0 نرم افزار بدنسازی فیتنس اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود VirtuaGym Fitness Pro 5.5.0 نرم افزار بدنسازی فیتنس اندروید بسته هستند

دانلود VirtuaGym Fitness Pro 5.5.0 نرم افزار بدنسازی فیتنس اندروید

Virtuagym Fitness – Home & Gym نرم افزاری حرفه ای همراه با تمرینات مختلف برای تناسب اندام برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است است. به باشگاه رفتن و انجام تمرینات بدنسازی کار چندان پیچیده ای به شمار نمی رود، هرکسی می تواند دمبلی را در دست گیرد و آن را بالا و پایین کند! اما واقعیت این است که انجام صحیح حرکت های ورزشی از چیزی که به نظر می آید سخت تر است. اینکه شما عضله های خود را با چه زاویه ای حرکت دهید و یا با چه سرعتی وزنه ها را بالای سر برید، همگی از جمله مواردی هستند که در بدن سازی دارای اهمیت هستند. با برنامه Virtuagym Fitness Pro – Home & Gym به اندام متناسب خود در کنار مربی شخصی انیمیشنی سه بعدی در اندروید فون خود دست پیدا خواهید کرد.

VirtuaGym Fitness برنامه حرفه ای و پیشرفته تناسب اندام اندروید

برنامه با یک شبیه ساز سه بعدی حرکات ورزشی را به طور دقیق برای شما نشان می دهد و سبب می شود که شما به راحتی این حرکات را انجام دهید. این نرم افزار فوق العاده دارای یک دیتابیس بزرگ از تمرین های متناسب بدنسازی در خانه می باشد و بیش از 2500 حرکت در این برنامه نهاده شده است که بر تعداد آنها نیز افزوده خواهد شد، به طور کلی می توان گفت که این برنامه قادر است تا با ترکیب حرکات ورزشی و تغذیه متود فوق العاده ای را برای شما طراحی کرده تا به وزن دلخواه خود برسید. هم چنین Virtuagym Fitness قادر است تا پیشرفت شما را در طول زمانی که از آن استفاده می کنید را بررسی و به شما نشان دهد.

ویژگی های نرم افزار Virtuagym Fitness Pro اندروید:

  • ارائه برنامه متناسب غذایی شامل مقدار مصرف چربی و کربو هیدرات
  • ارائه تمرینات ورزشی برای همه سطوح آماتور و حرفه ای
  • بررسی مقدار پیشرفت در بازه زمانی انجام تمرینات
  • شبیه سازی حرکات ورزشی به صورت سه بعدی
  • تمرینات متناسب انجام دادن در باشگاه و خانه
  • ایجاد روال برای تمرین های ورزشی
  • یادآوری روزانه تمرین های ورزشی
  • مربی شخصی Brad Fit

اگر به ورزش های بدنسازی علاقه مندید و دوست دارید به صورت حرفه ای و پیشرفته به تناسب اندام ایده آل خودتان برسید، پیشنهاد می کنیم اپلیکیشن VirtuaGym Fitness را به کار بگیرید و از داشتن یک برنامه کاربردی تناسب اندام عالی لذت ببرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود VirtuaGym Fitness Pro 5.5.0 نرم افزار بدنسازی فیتنس اندروید