دانلود Survivors: The Quest 1.7.500 بازی نجات بازماندگان اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Survivors: The Quest 1.7.500 بازی نجات بازماندگان اندروید + مود بسته هستند

دانلود Survivors: The Quest 1.7.500 بازی نجات بازماندگان اندروید + مود

Survivors: The Questبازماندگان – تلاش عنوانی جدید و سرگرم کننده در سبک و استراتژیک بوده که در پلی استور منتشر شده است. سه مسافر پس از سقوط هواپیمایشان خود را در میان یک جنگل انبوه و بدون هیچ گونه سکنه ای می یابند. اما پس از مدتی به جست و جو در جنگل پرداخته و آن را زیر نظر می گیرند. آن ها در میان جنگل به ساختمان های عجیب و غریب، لپ تاپ ها و تحقیقات قدیمی دست پیدا می کنند. چه کسی پشت این ماجرای راز آلود می باشد؟ آیا افراد دیگری در این جزیره زندگی می کنند؟ چه چیز های دیگری در این جزیره پنهان است؟ پس وقت را از دست نداده و همراه سه باز مانده به جست و جو در میان جنگل بپردازید. به بازماندگان کمک کرده و آن ها را از گرسنگی نجات دهید.

در Survivors: The Quest می توانید از میان سه شخصیت یکی را به دلخواه انتخاب کرده و بازی را ادامه دهید، به جمع آوری غذا پرداخته و خود را از گرسنگی نجات دهید. تا می توانید سطح استقامت خود را بالا ببرید تا بتوانید با حل معما ها و کشف رازهای گوناگون از جزیره نجات یابید. در هر سطح از بازی دستاورد های جدیدی را آزاد کرده و توانایی های خود را ارتقاء دهید. پس فرصت را از دست نداده و هرچه زود تر شروع کنید. همچنین Survivors دارای جلوه های صوتی و بصری ویژه ای بوده که می تواند شما را ساعت ها مجذوب خود کند.

ویژگی های بازی استراژیکی Survivors: The Quest اندروید:

  • کاوش در میان سواحل، تالاب ها، جنگل ها و کوه ها در یک جزیره گرم سیری
  • مدیریت سطح استقامت، گرسنگی، سرگرمی، دوستی با بازماندگان
  • با سه شخصیت منحصر به فرد
  • بیش از 10 سوال منحصر به فرد
  • پازل ها و معماهای هیجان انگیز
  • دارای گرافیک منحصر به فرد

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود ( الماس نامحدود ) بازی Survivors: The Quest را از وب سایت اندروید ایران به صورت رایگان و لینک مستقیم دانلود کنید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی نجات بازماندگان جزیره بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Survivors: The Quest 1.7.500 بازی نجات بازماندگان اندروید + مود