دانلود Status Bar Magic PRO 1.0.97 سفارشی سازی نوار وضعیت اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Status Bar Magic PRO 1.0.97 سفارشی سازی نوار وضعیت اندروید بسته هستند

دانلود Status Bar Magic PRO 1.0.97 سفارشی سازی نوار وضعیت اندروید

Status Bar Magic PRO یک برنامه بسیار عالی برای مدیریت و _blank به نمایش می گذارد. برخی از قابلیت ها در ورژن های جدید اندروید کاربران را به وسوسه خرید گوشی های نو و یا ارتقای سیستم نرم افزاری گوشی یا تبلت خود می اندازد ولی نبود امکانات یا حجم بالا و قیمت سنگین این کارها باعث منصرف شدن کاربران شده است، همچنین کاربرانی که دارای صفحه نمایش های با اندازه بالا هستند از مشکلاتی نظیر سختی در دسترسی به اعلانات برخوردارند. دیگر لازم نیست نگران باشید!

نمایش اعلانات به صورت خودکار در نوتیفیکشن بار در اندروید با Status Bar Magic

با استفاده از برنامه Status Bar Magic می توانید به راحتی اندازه پایین آمدن نوار اعلانات را تنظیم کرده است و برنامه به صورت کاملا خودکار در صورت وجود اطلاعیه جدید نوار لغزنده را تا حد مورد نظرتان پایین خواهد آورد. همچنین می توانید مدت زمان محدودی را برای این قابلیت اختصاص داده و پس از گذشت چند ثانیه نوار اعلانات به صورت خودکار بسته خواهد شد، درشتی نوار را تا حد مورد نظر افزایش داده و از دسترسی سریعتر به نوار اعلانات لذت کافی را ببرید. این اپلیکیشن دارای امکانات مختلفی است یکی از جدیدترین امکاناتی که این برنامه در اختیار کاربران خود می گذارد، قابلیت نمایش اعلانات بدون نیاز به لمس صفحه و پایین کشیدن نوفیتیکیش بار می باشد.

قابلیت های برنامه Status Bar Magic PRO اندروید:

  • قابلیت دسترسی سریع به اعلانات با بازشدن نوتیفیکشن بار به صورت خودکار
  • اختصاص دادن فضای بیشتر به نوار اعلانات برای دسترسی آسان
  • قابلیت تعیین زمان برای خروج از حالت به صورت خودکار
  • پشتیبانی از تمامی اندازه های صفحه نمایش ها
  • پشتیبانی از تمامی نسخه های اندروید

پیشنهاد می کنیم هم اکنون جدیدترین نسخه PRO و پچ شده اپلیکیشن Status Bar Magic PRO را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Status Bar Magic PRO 1.0.97 سفارشی سازی نوار وضعیت اندروید