دانلود SMS-Call Scheduler Pro 2.5.2 برنامه زمانبندی پیامک و تماس اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود SMS-Call Scheduler Pro 2.5.2 برنامه زمانبندی پیامک و تماس اندروید بسته هستند

دانلود SMS-Call Scheduler Pro 2.5.2 برنامه زمانبندی پیامک و تماس اندروید

SMS-Call Scheduler Pro اپلیکیشن کاربردی ارسال پیامک و تماس زمان بندی شده برای گوشی های هوشمند اندرویدی می باشد. اگر شما جزء آن دسته از افرادی باشید که در طول روز کارهای زیادی برای انجام دادن دارند، مطمئنا این مشکل برای شما هم پیش آمده است که فراموش کنید یک پیام کوتاه مهم را برای مخاطب خود بفرستید یا با او تماس بگیرید. گاهی اوقات فراموشی این تماس ها باعث خسارت های زیادی برای شما می شود، پس باید فورا به دنبال راه حلی برای آن رفت تا همیشه تماس ها و پیام هایی را که باید برای دیگران ارسال کنیم را در خاطر داشته باشیم و فراموش نکنیم. با برنامه SMS-Call Scheduler می توانید تماس ها و پیام های خود را نیز برنامه ریزی کنید و در زمان معین برای مخاطب یا دوستان خود ارسال نمایید.

پیامک و تماس زمان بندی شده با SMS/Call Scheduler Pro

نرم افزار SMS-Call Scheduler مانع از این می شود که شما تماس ها و پیام های کوتاه مهم خود را فراموش نمایید. در این برنامه می توانید تنظیم نمایید که در یک زمان خاص یک پیام کوتاه با متنی مشخص برای دوستتان ارسال شود یا اینکه با وی تماس گرفته شود، اگر مخاطب شما پاسخ تلفن خود را ندهد برنامه پس از پنج دقیقه مجددا با او تماس می گیرد و این موضوع در صورت دلخواه در بازه های زمانی 10، 15 و 20 دقیقه نیز می تواند تغییر نماید. همچنین با کمک این برنامه می توانید پیغام های تبریک در روزهایی مانند ، ازدواج و غیره برای دوستانتان به صورت شخصی سازی شده ارسال نمایید.

اگر تلفن شما از تغییر حالت از تماس به پیام پشتیبانی کند این برنامه را در آنجا نشان خواهد داد و می توانید در آن قسمت با این برنامه کار کرده و پیام های کوتاه خود را نوشته و برنامه ریزی کنید که در اندروید نسخه 4.4 به بعد این امکان وجود دارد. بسیاری از قابلیت های این برنامه به طور اتوماتیک در آن فعال هستند و اگر شما مایل به استفاده از سرویس هایی مانند پیام خودکار در روز تولد نیستید می توانید آن را در تنظیمات برنامه غیر فعال کنید.

ویژگی های برنامه SMS-Call Scheduler Pro اندروید:

 • امکان اضافه کردن مخاطب بدون محدودیت از لیست تماس، گروه های مخاطبین یا شماره تلفن
 • برنامه ریزی پیام های کوتاه و تماس به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه
 • نشان دادن وضعیت ارسال پیام های ذخیره شده پس از دریافت مخاطب با رنگ سبز
 • ارسال پیام تبریک تولد در صورت وجود شماره تلفن و ثبت تاریخ تولد فرد
 • وجود پیغام های آماده و امکان تغییر یا حذف آن برای کارهای مختلف
 • امکان جست و جو یا انتخاب همه مخاطبان برای ارسال پیام
 • امکان نوشتن پیام با استفاده از تبدیل گفتار به نوشتار
 • همگام سازی مخاطبین بدون نیاز به دخالت کاربر
 • اضافه، حذف یا ویرایش گروه های کاربری
 • امکان دریافت و ارسال برنامه تماس
 • ساده، زیبا و کارآمد برای استفاده

جدیدترین نسخه PRO و پریمیوم برنامه SMS-Call Scheduler Pro را می توانید از وب سایت اندروید ایران دریافت کنید و لذت ببرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود SMS-Call Scheduler Pro 2.5.2 برنامه زمانبندی پیامک و تماس اندروید