دانلود Silent Manager Pro 3.6 برنامه حرفه ای سایلنت منیجر اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Silent Manager Pro 3.6 برنامه حرفه ای سایلنت منیجر اندروید بسته هستند

دانلود Silent Manager Pro 3.6 برنامه حرفه ای سایلنت منیجر اندروید

Silent Manager Full Unlockedسایلنت منیجر عنوان برنامه ای حرفه ای برای مدیریت اعلان های پیام ها و تماس ها برای گوشی های اندرویدی است که در درسته بندی _blank Silent Manager دقیقا برای این موضوع طراحی شده است و شما به کمک آن می توانید شماره هایی که می خواهید را در برنامه وارد کنید تا حتی زمانی که گوشی شما در حالت سکوت بود باز هم زنگ گوشی شما فعال شود.

آیا تا به حال شده تماس مهمی را در شرایطی که گوشی در حالت سایلنت است از دست داده باشید؟ آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده که گوشی خود را در حالت سایلنت قرار داده اما فراموش می کنید آن را مجدد از این حالت خارج کنید؟ پس اگر به طور روزانه با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنید پیشنهاد ما استفاده از این برنامه کاربردی است. موضوع زمانی جالب تر می شود که بدانید برنامه فیلتر حالت سکوت علاوه بر پیامک و تماس در شبکه های اجتماعی نیز قابل استفاده خواهد بود، بدین ترتیب اگر دوستان یا اعضای خانواده شما در شبکه های اجتماعی نظیر یا واتس اپ به شما پیام ارسال کنند می توانید به سرعت پیغام آن ها را دریافت کنید.

ویژگی های برنامه اندروید Silent Manager :

  • فیلتر مخاطبین تماس ها و پیامک ها هنگام سایلنت بودن گوشی برای زنگ خوردن تلفن شما
  • امکان استفاده در شبکه های اجتماعی مختلف نظیر تلگرام و
  • سیستم منحصر به فرد در مدیریت حالت سایلنت
  • اضافه و حذف کردن هر مخاطب به لیست سفید
  • قابلیت زنگ خوردن گوشی در حالت سایلنت
  • یکپارچه سازی کامل با نرم افزار مخاطب

برنامه جدید و فوق العاده Silent Manager به شما کمک خواهد کرد تا دیگر هیچ پیام و تماس مهمی را از دست ندهید و برای این کار کافیست همین حالا جدیدترین نسخه پریمیوم و فول آن را از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب برنامه فیلتر حالت سکوت بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Silent Manager Pro 3.6 برنامه حرفه ای سایلنت منیجر اندروید