دانلود PictureJam Collage Maker Plus 1.4.1f نرم افزار ساخت کلاژ اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود PictureJam Collage Maker Plus 1.4.1f نرم افزار ساخت کلاژ اندروید بسته هستند

دانلود PictureJam Collage Maker Plus 1.4.1f نرم افزار ساخت کلاژ اندروید

PictureJam Collage Maker Plus برنامه ای برای ساخت کلاژهای مختلف و متنوع می باشد که برای سیستم عامل منتشر شده است. این برنامه یکی از بهترین راه ها برای ساخت کلاژ هایی زیبا و منحصر به فرد از تصاویر شما می باشد. از صدها طیف بصری برنامه استفاده کرده و چندین تصویر را در کلاژی منحصر به فرد جای دهید. مشکلی که انواع برنامه های ساخت کلاژ با آن رو به رو هستند افت کیفیت تصاویر پس از ساخت کلاژ می باشد که این مشکل توسط PictureJam بر طرف شده است به گونه ای که هیچگونه افت کیفیتی برای تصاویر به وجود نیامده و می توانید آن ها را با کیفیت اورجینال خود ذخیره نمایید.

کلاژ چیست ؟

Collage یک واژه فرانسوی است که به فرمی از هنر گفته می شود که از به هم چسباندن و مرتبط ساختن تکه های اشیائی همچون کاعذ، تکه های روزنامه، عکس و…. بر روی یک سطح پدید می آید.

از قابلیت های بی نظیر برنامه PictureJam Collage Maker ساخت کلاژ تا 25 عکس می باشد، که می توانید به راحتی تمامی 25 عکس خود را در کلاژ هایی زیبا بر روی صفحات شخصیتان در شبکه های اجتماعی قرار دهید، پس از انتخاب سبک صفحه از میان صدها سبک موجود تنها کافیست تصاویر را انتخاب کرده و آن ها را مطابق سلیقه شخصی در قسمت های مختلف جای دهید. می توانید دسته بندی موقعیت تصاویر را نیز به برنامه واگذار کرده تا با استفاده از الگوریتم پیشرفته و هوشمند خود مناسب ترین جایگاه را برای هر تصویر انتخاب نماید، گوشه فریم کلاژهای ایجاد شده را گرد و یا تیز نموده و برای دوستانتان ارسال کنید.

ساخت کلاژ های منحصر به فرد خود تا 25 تصویر با PictureJam

می توانید از میان صدها تم یکی از آن ها را برای پس زمینه کلاژ ها انتخاب کرده و قسمت های مختلف ان را نیز ویرایش نمایید، کلاژ های ایجاد شده را در قاب هایی شکیل و زیبا قرار داده و واتر مارک های خود را بر روی آن ها اضافه نمایید. با استفاده از صدها فونت زیبا و کاربر پسند در هر قسمت از کلاژ متن هایی بسیار کوتاه نوشته و آن ها را ذخیره نمایید، همچنین می توانید قبل از انتخاب هر تصویر با استفاده از ویرایشگر بی نظیر برنامه عکس را ویرایش کرده و علاوه بر تنظیمات مختلف آن را برش داده و یا افکت مورد علاقتان را بر روی آن قرار دهید.

ویژگی های نرم افزار PictureJam Collage Maker Plus اندروید:

  • توانایی تنظیم و قرار دادن هر عکس به صورت خودکار در موقعیت های مناسب
  • به اشتراک گذاری کلاژهای ساخته شده در شبکه های اجتماعی
  • قرار دادن کلاژ های ساخته شده در قاب های مختلف
  • ساخت کلاژ های منحصر به فرد خود تا 25 تصویر
  • دارای انواعی از شبکه ها و استایل های کلاژ
  • تم های گوناگون برای پس زمینه کلاژ ها
  • ایجاد و ذخیره تصاویر بدون افت کیفیت
  • ویرایش گوشه کلاژ های ساخته شده
  • دارای فیلتر های گوناگون برای تصاویر

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه کامل و پریمیوم نرم افزار PictureJam Collage Maker Plus را به صورت رایگان از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود PictureJam Collage Maker Plus 1.4.1f نرم افزار ساخت کلاژ اندروید