دانلود Photo Watermark Pro 1.04 برنامه قرار دادن واترمارک بر روی تصاویر در اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Photo Watermark Pro 1.04 برنامه قرار دادن واترمارک بر روی تصاویر در اندروید بسته هستند

دانلود Photo Watermark Pro 1.04 برنامه قرار دادن واترمارک بر روی تصاویر در اندروید

Photo Watermark Proفوتو واترمارک برنامه ای کاربردی برای افزودن حق کپی رایت و واتر مارک ( برچسب ) بر روی تصاویر می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. اگر مدیر سایت یا _blank هم کپی کردن از محتوای شما سخت تر می شود و هم می توانید برندتان را در اذهان مردم جا بیندازید. Photo Watermark در نقش یک واترمارک ساز است که با آن می توانید آرم، لوگو، نام خود و یا هر چیز دیگری را به عنوان کپی رایت بر روی تصاویر قرار داده و تصاویری اختصاصی را در دنیای همچنین با دوستانتان در شبکه های اجتماعی نظیر به اشتراک بگذارید.

ابزار های به کار رفته شده در برنامه Photo Watermark هر کاربری را قادر می سازد تا بتواند کنترلی کامل بر روی واتر مارک های قرار داده شده بر روی عکس ها داشته باشد؛ به عنوان مثال می توانید واتر مارک را انتخاب و میزان شفافیت آن را به دلخواه خود تنظیم کنید و یا اینکه آن را به جهت دلخواهتان بچرخانید. همچنین بهتر است بدانید که نسبت به برنامه های مشابه پس از صادر کردن تصاویر هیچ گونه افت کیفیتی وجود نداشته و تصاویرتان را با کیفیت اولیه ثبت دریافت می کنید. اگر واتر مارک خاصی برای قرار دادن بر روی تصاویر ندارید نگران نباشید زیرا می توانید نام خود را با حالات و فونت های مختلف نوشته و به صورتی خاص بر روی تصاویر قرار دهید.

AndroidIran Watermark – واترمارک چیست ؟

گاهی حتما مشاهده کرده اید که بر روی تصاویر بسیاری از سایت ها و یا گروه های شبکه های اجتماعی لوگوهای آن صفحات و یا سایت ها به صورت محو شده بر روی تصاویر قرار گرفته اند؛ به این لوگوهای محو شده واترمارک گفته می شود. با قرار دادن واترمارک بر روی تصاویر منتشر کننده آن باعث می شود که دیگران از ارسال کننده اصلی مطلع شده و افرادی که قانون کپی رایت را زیر پا می گذارند شناسایی شوند.

ویژگی های برنامه Photo Watermark اندروید :

  • فونت های مختلف و منحصر به فرد با قابلیت شخصی سازی
  • ذخیره فایل های ویرایش شده در فرمت های jpg و png
  • به اشتراک گذاری سریع تصاویر در شبکه های اجتماعی
  • تغییر میزان اندازه، چرخش، معکوس، رنگ در تصاویر
  • استفاده مجدد از متون و واترمارک های ایجاد شده
  • پشتیبانی از تصاویر شفاف .png به عنوان واترمارک
  • توانایی کنترل میزان شفافیت واترمارک ها
  • روش استفاده آسان از برنامه

جدیدترین نسخه پریمیوم اپلیکیشن Photo Watermark No Ad را می توانید از اندروید ایران به صورت رایگان دانلود کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Photo Watermark Pro 1.04 برنامه قرار دادن واترمارک بر روی تصاویر در اندروید