دانلود Photo Mate R3 3.0 برنامه سازماندهی و ویرایش عکس اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Photo Mate R3 3.0 برنامه سازماندهی و ویرایش عکس اندروید بسته هستند

دانلود Photo Mate R3 3.0 برنامه سازماندهی و ویرایش عکس اندروید

Photo Mate R3 Full برنامه ای حرفه ای برای دسته بندی تصاویر و سازماندهی آن ها به صورتی کاملا حرفه ای می باشد که برای سیستم عامل منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی تصاویر خود را انتخاب کرده و آن ها را بر اساس نوع دوربین، دیافراگم، iso، برچسب، رتبه، کلمات کلیدی و … دسته بندی کنید. این اپلیکیشن حرفه ای تقریبا از تمامی فرمت های تصویری پشتیبانی کرده و تنها در چند ثانیه و به وسیله یک لمس ساده تصاویر را در گروه های ذکر شده قرار می دهد، تصاویر را مشاهده کرده و اطلاعات مزبوط به هر تصویر را از آن استخراج کنید.

Photo Mate بهترین برنامه سازماندهی گالری عکس اندروید

علاوه بر مشاهده و دسته بندی فایل ها یکی دیگر از ویژگی های ویرایش تصاویر می باشد، به گونه ای که بر روی تصاویر کنترل کامل داشته و می توانید قسمت های مختلف تصویر را ویرایش نمایید. رنگ های موجود در یک تصویر را به دلخواه تنظیم کرده و یا اینکه تعادل رنگ سفید را بر اساس سلیقه خود تغییر دهید. برای داشتن تصاویری پویا کنتراست را افزایش دهید و به وضوح تصاویر موجود بیفزایید. گروهی از لنزهای مختلف همراه با تنظیمات خاص خود درون برنامه قرار گرفته اند که می توانید به وسیله آن ها و فقط با انتخاب نوع لنز تصاویر را ویرایش کنید، هر لایه را بر اساس گرادیان، براش و… ویرایش کرده و از توانایی های منحصر به فرد برنامه لذت کافی را ببرید.

ویژگی های برنامه Photo Mate R3 FULL اندروید :

  • دسته بندی و سازماندهی تصاویر موجود در گالری بر اساس نوع دوربین، دیافراگم، ISO، برچسب، رتبه، کلمات کلیدی و غیره
  • دسترسی به تنظیمات انواع لنزهای مختلف برای ویرایش خودکار تصاویر
  • پشتیبانی از اجرا و مرتب سازی انواع تصاویر با فرمت های گوناکون
  • ویرایش تصاویر با استفاده از فیلترها و گزینه های ویرایشی مختلف
  • تغییر رنگ، کنتراست، تعادل رنگ سفید، پویایی و… تصاویر
  • نمایش اطلاعات مربوط به هر تصویر

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم و آنلاک شده اپلیکیشن Photo Mate R3 را از وب سایت اندروید ایران برای اسمارت فون اندرویدی خود دانلود کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Photo Mate R3 3.0 برنامه سازماندهی و ویرایش عکس اندروید