دانلود Photo Album Scanner 3.0.308F برنامه ساخت آلبوم دیجیتال اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Photo Album Scanner 3.0.308F برنامه ساخت آلبوم دیجیتال اندروید بسته هستند

دانلود Photo Album Scanner 3.0.308F برنامه ساخت آلبوم دیجیتال اندروید

Photo Album Scannerفتو آلبوم اسکنر اپلیکیشنی عالی و کامل برای و اسکن عکس برای دستگاه های اندروید می باشد که در دسته بندی در مارکت گوگل پلی عرضه شده است. ساخت آلبوم های زیبا با افکت های تصویری متنوع با اهداف گوناگون یکی از سرگرمی های کاربردی کاربران دارندگان گوشی های هوشمند می باشد که بدین وسیله می توانند هم اقدام به جمع آوری عکس ها نموده و هم تصاویر خود را به صورت آلبوم دیجیتالی و منظم دسته بندی شده نگهداری نمایند.

آلبوم ساخته شده تا حد امکان مانند یک آلبوم حقیقی به شما نمایش داده خواهد شد؛ به طوری که برای ورق زدن صفحات آلبوم نیز باید با انگشت خود، صفحه‌ ها را عقب و جلو کنید. امکان استفاده از تگ‌ های مختلف نظیر نام، تاریخ و محل دقیق ثبت عکس بر روی تصاویر از دیگر ویژگی‌ های  Photo Album Scanner به حساب می‌ آیند. بدین ترتیب شما می توانید علاوه بر ذخیره عکس در گوشی خود نوشته های دلخواه را نیز بر روی آن وارد کنید؛ همچنین برنامه ابزاری کاملا انحصاری برای اسکن کردن تصاویر را در اختیارتات قرار می دهند که با هر بار اسکن می‌ توانید یک مجموعه از تصاویر را به صورت گروهی اسکن کرده و آنان را نگهداری کنید. سرورهای آنلاینی نیز در برنامه تعبیه شده اند که می توانید در صورت عضویت در آن ها عکس های خود را در آنجا آپلود نموده و در هر مکانی از طریق اینترنت به عکس های خود دسترسی داشته باشید و فضای اشغال شده در گوشی خود را نیز آزاد کنید.

ویژگی های برنامه اندروید Photo Album Scanner :

  • ساخت سریع آلبوم دیجیتال با تشخیص خودکار عکس های مختلف در یک عکس
  • از عکس های شما در صورت عضویت در سرویس های آنلاین
  • وجود سرورهای آنلاین برای ذخیره سازی عکس های خود در آن
  • امکان به اشتراک گذاری آلبوم های دیجیتال خود از هر طریق
  • ویرایش عکس و امکان اضافه کردن جزئیات مختلف به آن
  • دارا بودن انواع ابزارهای سفارشی سازی آلبوم
  • امکان اسکن تمام آلبوم خود با یک عکس
  • امکان ساخت بی نهایت آلبوم جداگانه

اگر قصد دارید تا آلبوم های قدیمی عکس خود را اسکن نموده و به صورت دیجیتال در گوشی خود ذخیره کنید برنامه Photo Album Scanner را که هم اکنون جدیدترین و آخرین نسخه پریمیوم و آنلاک شده آن توسط وب سایت اندروید ایران برای شما مهیا شده است را از دست ندهید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب برنامه فتو آلبوم اسکنر بگیرید، همچنین توجه داشته باشید که عضویت در سرویس آنلاین این برنامه هزینه بر است و باید از طریق پرداخت موبایلی گوگل پلی هزینه آن را واریز نمایید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Photo Album Scanner 3.0.308F برنامه ساخت آلبوم دیجیتال اندروید