دانلود Movie Creator 4.7.B.1.2 نرم افزار ساخت ویدئو کوتاه اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Movie Creator 4.7.B.1.2 نرم افزار ساخت ویدئو کوتاه اندروید بسته هستند

دانلود Movie Creator 4.7.B.1.2 نرم افزار ساخت ویدئو کوتاه اندروید

راه های زیادی برای انتقال احساسات در فضای مجازی وجود دارد؛ بعضی به یک متن کوتاه و شاعرانه بسنده می کنند، برخی احساسات خود را از طریق اموجی یا کلیپ های ویدئویی بروز می دهند و دسته دیگر، با تلفیق عکس و متن آن ها را به تصویر می کشند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید از چند عکس شخصی خود یک فایل ویدئویی کوتاه بسازید تا بتوانید آن فایل ویدیویی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، البته انجام این کار ساده با برنامه های کامپیوتری کار بسیار دشواری می باشد و شما برای انجام این کار باید تا حدودی با این دسته از برنامه ها آشنا باشید، در غیر این صورت نمی توانید کاری انجام دهید.

خلق ویدئوهای کوتاه به صورت اتوماتیک با اپلیکیشن رسمی شرکت سونی موبایل

Movie Creator به شما کمک می کند تا در گوشی اندرویدی خود، براحتی از عکس ها و ویدئو های شخصی خود یک فایل ویدیویی کوتاه ساخته و آن ها را با دیگر دوستانتان به اشتراک بگذارید. کار با این نرم افزار بسیار ساده بوده و به گونه ای است که تنها کافیست تا عکس ها و ویدئو های مورد نظرتان را اضافه کنید، تا برنامه به طور اتوماتیک ویدیو شما را بسازد. از قابلیت های جالب این اپلیکیشن می توان به اضافه کردن موسیقی, متن دلخواه به بک گراند ویدیو اشاره کرد که ویدئو کوتاه ساخته شده توسط شما را بسیار زیبا و حرفه ای تر خواهد کرد.

ویژگی های برنامه اندروید Movie Creator :

  • ساخت اتوماتیک ویدیو پس از وارد کردن تصاویر و فیلم های دلخواه
  • قابلیت ویرایش ویدیو در بخش استوری ویو (story view)
  • امکان تغییر حالت پخش فیلم (عمودی ، مربعی و ….)
  • قابلیت اضافه کردن موسیقی به پس زمینه فیلم
  • امکان انتخاب دستی برای ساخت فایل ویدیویی
  • آگاه کردن کاربر پس از ساخت ویدیو
  • امکان اضافه کردن متن به ویدیو
  • امکان حذف تصاویر نا خواسته
  • امکان تغییر عنوان

هر چند این برنامه به طور اتوماتیک از فایل های شما ویدیو می سازد اما هیچ یک از اطلاعات شخصی شما بدون مجوز منتشر نخواهد شد و می توانید با خیال راحت از این برنامه استفاده نمایید. هم اکنون می توانید با دانلود این برنامه از وب سایت اندروید ایران به راحتی و بدون نیاز به هیچ دانش خاصی شروع به ساخت ویدیو های زیبا در گوشی اندرویدی خود کنید و آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و لذت ببرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Movie Creator 4.7.B.1.2 نرم افزار ساخت ویدئو کوتاه اندروید