دانلود InstaMessage Pro 2.7.1 اینستا مسیج برنامه چت اینستاگرام برای اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود InstaMessage Pro 2.7.1 اینستا مسیج برنامه چت اینستاگرام برای اندروید بسته هستند

دانلود InstaMessage Pro 2.7.1 اینستا مسیج برنامه چت اینستاگرام برای اندروید

InstaMessageاینستا مسیج عنوان نرم افزار چت مختص به شبکه اجتماعی پرطرفدار اینستاگرام _blank، یکی از قابلیت های جانبی خوب و جذاب این شبکه اجتماعی محبوب است. آیا می خواهید با شخصیت های معروف، دوستان یا هر کاربر دیگر اینستاگرام به صورت خصوصی به گفتگو و مکالمه بپردازید؟ پس حالا رویای شما به حقیقت پیوسته و این برنامه به منظور چت در اینستاگرام کاربرد دارد و خصوصیات مد نظر شما را نیز داراست در اختیار شماست.

  1. اینستا مسیج چیست ؟

اپلیکیشن شخص ثالث InstaMessage یکی از نرم افزارهای کاربردی در زمینه چت با کاربران اینستاگرام است، کافیست را دانلود کرده و روی دیوایس همراه خود نصب کنید. برای ورود به آن نیاز به حساب کاربری جدید نبوده و قادر خواهید بود از حساب اینستاگرام خود استفاده نمایید. با ورود به نرم افزار لیست بلند بالای افرادی که در نزدیکی شما هستند، همراه با میزان فاصله آن ها از شما به نمایش در می آید. می توانید یکی از آن ها را به دلخواه انتخاب کرده، پروفایل کاربری وی را چک کنید و در صورت انتخاب به گفت و گو با او بپردازید. همچنین در اینستامسیج می توانید آخرین کاربرانی که از حساب شما دیدن کرده اند را مشاهده کنید، از طریق جست و جوی هوشمند نیز کاربران محبوب InstaMessage برای شما به نمایش در می آیند، درون هر گفت و گو نیز قادر به استفاده از پیام های متنی، صوتی و تصویری هستید.

ویژگی های نرم افزار InstaMessage اندروید:

  • پیدا کردن کاربران محبوب InstaMessage به طور خودکار و هوشمندانه
  • مشاهده کاربران اینستا مسیج در نزدیکی خود و شروع چت
  • وارد شدن با حساب اینستاگرام خود بدون نیاز به ثبت نام
  • قابلیت Public Group chat برای ارتباط با تمام دوستان
  • امکان Block کردن کاربران دلخواه برای جلوگیری از چت
  • چت یک به یک همزمان با دوستان تان در Instagram
  • مرور پروفایل کاربران علاقمند و شروع چت

و….

برنامه اینستا مسیج به عنوان جایگزینی برای اینستاگرام نمی باشد، اگر می خواهید لایک و کامنت دهید یا کاربران را آنفالو کنید، لطفا از نسخه رسمی اینستاگرام استفاده نمایید.

جدیدترین نسخه معمولی + نسخه آنلاک شده اپلیکیشن InstaMessage Premium را می توانید از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود InstaMessage Pro 2.7.1 اینستا مسیج برنامه چت اینستاگرام برای اندروید