دانلود Image Editor Pro 4.0.b115 ادیتور حرفه ای عکس اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Image Editor Pro 4.0.b115 ادیتور حرفه ای عکس اندروید بسته هستند

دانلود Image Editor Pro 4.0.b115 ادیتور حرفه ای عکس اندروید

Image Editor Pro برنامه بسیار عالی و ویرایشگر حرفه ای اندروید می باشد که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای برنامه در گوشی های اندروید باشد. طراحان و ادیتورهای حرفه ای از نبودن برنامه ادیتور کامل برای اندروید رنج برده و نیازمند برنامه ای جامع و کامل هستند تا بتوانند به راحتی کارهای ویرایش تصویری خود را بر روی سیستم عامل اندروید انجام دهند. این برنامه دارای امکانات فوق العاده ای همانند برنامه فتوشاپ نسخه ویندوز می باشد. به عنوان مثال امکان انتخاب لایه ها و تبدیل تصاویر به لایه در بخش های متفاوت وجود داشته و کاربر به آسانی می تواند تغییرات اعمال شده را در صورت بروز مشکل از قسمت تاریخچه بازیابی کند.

فیلترهای متفاوتی برای اعمال در تصاویر و قابلیت های متفاوتی شامل تعیین روشنایی، میزان درخشندگی، براق بودن و… وجود دارد که کاربر به صورت دستی می تواند آن ها را اعمال کند. به سادگی هر چه تمام تر امکان چرخش تصاویر در زاویه های مختلف و تغییر ابعاد تصویر در نرم افزار  وجود دارد و همچنین کاربر می تواند کیفیت تصاویر را نیز تعیین کند، همچنین می توانید با قسمتی از تصاویر را به سادگی در تصاویر دیگر قرار داده و آن را ویرایش کنید. با قابلیت قرار دادن متن روی تصویر می توانید تمامی نوشته های خود را به صورت گرافیکی بر روی تصاویر اعمال کرده و از یک ویرایشگر حرفه ای نهایت لذت را ببرید.

قابلیت های نرم افزار Image Editor Pro اندروید:

  • اضافه کردن متن به تصاویر به همراه قابلیت قرار دادن فونت های مختلف
  • قابلیت به اشتراک گذاری مستقیم تصاویر در شبکه های اجتماعی
  • برش و تغییر ابعاد تصاویر به ابعاد مورد نظر بدون افت کیفیت تصاویر
  • اضافه کردن فیلتر به همراه قابلیت تغییر روشنایی و درخشش و….
  • قابلیت کپی و چسباندن انواع تصاویر و ابزار ها در تصاویر

هم اکنون می توانید آخرین نسخه آنلاک شده با تمام ویژگی ها و امکانات نرم افزار Image Editor Pro را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Image Editor Pro 4.0.b115 ادیتور حرفه ای عکس اندروید