دانلود IFTTT 3.1.10 ایفت نرم افزار اتوماسیون برای اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود IFTTT 3.1.10 ایفت نرم افزار اتوماسیون برای اندروید بسته هستند

دانلود IFTTT 3.1.10 ایفت نرم افزار اتوماسیون برای اندروید

دانلود IFTTT ایفت نرم افزار اتوماسیون اندرویدIFTTTایفت سرویسی برای خودکارسازی کارها است که می‌ تواند بسیار کاربردی باشد که از طریق آن می‌ توان بسیاری از کارها را طوری تنظیم نمود که به طور خودکار انجام شوند. سرویس IFTTT که جدیدا با نام IF شناخته می‌شود، فرآیند ارتباط و خودکار سازی ارتباط بین سرویس‌ های مختلف اینترنتی را تسهیل کرده است، با “ایفت” زندگی دیجیتالی خود را خودکار کنید و اینترنت را برای خود به کار گیرید! ایفت از سرویس‌ ها و اپلیکیشن‌ های متنوعی برای ایجاد ارتباط بین آنها و تعریف وظیفه‌ ها بهره می‌ برد و حالا با ارائه نسخه اندرویدی امکان اتوماسیون در داخل تلفن هوشمند نیز وجود دارد.

کافیست دستور العمل‌ هایی که در واقع ترکیبی از سناریو ها هستند را بسازید. مثلا می‌ توانید تنظیمات را به شکلی انجام دهید که در صورتی که با تلفن خود عکسی گرفتید، آن عکس به شما ایمیل شود تا از عکس‌ های تلفن‌ تان یک پشتیبان داشته باشید، یا مثلا هر روز صبح از طریق یک ایمیل، گزارش آب و هوا یا مطالب وب‌ سایت را دریافت کنید، همچنین می‌ توانید در تنظیمات برنامه انتخاب کنید اگر عکس جدیدی در قرار دادید به طور اتوماتیک این عکس با دراپ‌ باکس همگام‌سازی شود. این نرم افزار با ابزارهای اتوماسیون خانه مثل Belkin Wemo، لامپ‌ های هوشمند Philips Hue و… سازگار است.

در این سرویس شما می‌ توانید از دستور العمل‌ های آماده استفاده کنید یا برای خودتان دستور العمل بسازید, تسک‌ های ایجاد شده توسط خودتان را می‌توانید به صورت خصوصی یا عمومی ایجاد کنید. در صورتی که دستورات شما عمومی باشند، سایر کاربران می‌ توانند آنها را مشاهده کرده و از آنها استفاده کنند.

به عنوان مثال می توانید دستور العملی مانند اگر (if) هوا بارانی (This) بود، پس (Then) برای من یک ایمیل ارسال کن (That) را تعریف کنید، از این پس هرگاه هوا بارانی بود به جیمیل شما ایمیلی ارسال شده و شما از آن مطلع خواهید شد. شعار این وب سایت Put the internet to work for you است که به معنی واقعی به شما کمک می کند تا اینترنت را برای انجام کارهای روزانه آنلاین به استخدام خود در آورید.

یک مثال دیگر از عملکرد این اپلیکیشن می‌تواند این باشد: به عنوان مثال فرض کنید به دنبال یک خانه برای اجاره‌کردن هستید, لازم نیست تمام وقت خود را برای بررسی سایت‌ های مختلف هدر دهید. کافی است نام چند سایت را به عنوان مرجع انتخاب کرده و سپس نحوه‌ اطلاع‌ رسانی را مشخص نمایید. مثلاً می‌ توانید تعیین کنید در صورت به‌ روز شدن لیست RSS این سایت‌ ها، یک ایمیل به شما ارسال شود. به این صورت در وقت خود صرفه‌ جویی کرده‌ اید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود IFTTT 3.1.10 ایفت نرم افزار اتوماسیون برای اندروید