دانلود Home Workouts Pro 1.0.5 برنامه ورزش در خانه برای اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Home Workouts Pro 1.0.5 برنامه ورزش در خانه برای اندروید بسته هستند

دانلود Home Workouts Pro 1.0.5 برنامه ورزش در خانه برای اندروید

Home Workouts – Meal Planner & Personal Trainerورزش در خانه عنوان برنامه ای پر مخاطب برای انجام حرکت ورزشی در منزل و یا محل کار مخصوص دستگاه های هوشمند اندروید است که در دسته بندی و سلامت به صورت پرداخت درون شبکه ای عرضه شده است و با نصب آن بر روی گوشی خود می توانید یک مربی بدنسازی را به خدمت بگیرید. این برنامه به شما کمک می کند تا بدون نیاز به داشتن مربی شخصی و رفتن به سالن بدنسازی به طور کاملا علمی و تنها با صرف چند دقیقه وقت در خانه به هیکل مد نظر خود دسترسی پیدا کنید. مجموعه حرکات ورزشی به کار برده شده در این اپلیکیشن به سادگی هر چه تمام تر طراحی شده و در مدت زمانی بسیار کوتاه عضلاتتان را شکل می دهند، تنها کافیست در روز چند دقیقه را صرف انجام حرکات موجود در این برنامه کنید تا شاهد پیشرفت روزانه خود در کاهش وزن و افزایش قدرت خود باشید.

در  Home Workouts تمرین های مختلفی برای بازوها، پا، شکم و غیره وجود دارد که تمامی آن ها توسط کارشناسان مجرب مناسب مردان و زنان طراحی شده اند. با توجه به راهنمایی های صوتی، شرح کامل جزئیات، انیمیشن ها و ویدیوهای موجود از نحوه صحیح انجام تمرینات می توانید به طور کامل مطمئن شوید که تمرینات موجود را به درستی انجام می دهید. از سایر ویژگی های برنامه می توان به نمایش منحنی وزن شما، توانایی انجام حرکات در خانه و محل کار، انجام تمرینات کششی و گرم کردن بدن قبل از تمرینات اصلی، نیاز نبودن به هیچ گونه وسیله خاصی برای انجام حرکات ورزشی اشاره نمود که به شما کمک خواهد کرد تا از روند کاهش وزن خود در طول مدت تمرینات آگاه شوید. تمرینات موجود در برنامه Home Workouts در سختی های متفاوتی طراحی شده اند، بنابراین شما می توانید بسته به وضعیت بدن خود هر کدام از تمریناتی را که می خواهید به صورت دلخواه انجام دهید؛ هم چنین انجام تمرین های موجود در برنامه نیاز به هیچ گونه تجهیزاتی ندارد و قادر هستید در هر جای خانه آن ها را انجام دهید.

ویژگی های برنامه تناسب اندام اندروید Home Workouts :

  • توانایی انجام حرکات تمرینی کامل برای منزل و سالن های
  • امکان به اشتراک گذاری با دوستان خود در شبکه های اجتماعی
  • نیاز نبودن به هیچ گونه وسیله خاصی برای انجام حرکات ورزشی
  • انجام تمرینات کششی و گرم کردن بدن قبل از تمرینات اصلی
  • نمایش تمرینات به صورت انیمیشن و ویدئو
  • نمایش تغییرات وزن شما در روی نمودار
  • دستور العمل کامل هر حرکت و تمرین
  • یادآوری انجام تمرینات روزانه شما

اگر به این برنامه علاقمند شده اید می توانید هم اکنون آخرین و جدیدترین نسخه PRO و آنلاک شده شده آن را از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب برنامه ورزش در خانه بگیرید و برنامه تمرینی منحصر به فرد خودتان را ایجاد کرده تا در هر روز بدون هیچ گونه سر در گمی بتوانید ورزشی مناسب و به موقع داشته باشید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Home Workouts Pro 1.0.5 برنامه ورزش در خانه برای اندروید