دانلود Couple Tracker Pro 1.71 برنامه کنترل موبایل همسر برای اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Couple Tracker Pro 1.71 برنامه کنترل موبایل همسر برای اندروید بسته هستند

دانلود Couple Tracker Pro 1.71 برنامه کنترل موبایل همسر برای اندروید

Couple Tracker – Phone monitor یک برنامه عالی برای سیستم عامل اندروید جهت کنترل افراد خانواده می باشد. توسط این برنامه می توانید با کسانی که دوستشان دارید برنامه ها و پیام ها و اطلاعات گوشی خود را به اشتراک بگذارید و آن ها را نیز کنترل نمایید. شاید برای خیلی از ما پیش آمده باشد که دوست داشته ایم به افراد خانواده یا همسرمان اطلاعاتی را بدون دردسر بفرستیم و یا خیلی از اوقات دوست داشتیم به خانواده مکانی که در آن حضور داریم را نمایش بدهیم.

به عنوان مثال خیلی اوقات والدین نیازمند کنترل فرزندان خود هستند تا بدانند در هر لحظه فرزندشان به کجا می رود و یا چه پیامی را دریافت یا با چه کسی تماس می گیرد. اپلیکیشن “همسر خود را کنترل کن” قابلیت مشاهده اطلاعات در هر دو گوشی مقصد و مبدا را نیز داراست و بوسیله نصب آن بر روی هر دو گوشی می توانید تمامی اطلاعات گوشی همسر یا افراد خانواده را به اشتراک بگذارید. اگر همسر یا افراد خانواده شما از سیستم عامل IOS استفاده می کنند، جای نگرانی نیست زیرا شما می توانید به راحتی با نصب برنامه از روی AppStore به مانیتورینگ خود ادامه دهید.

ویژگی های برنامه Couple Tracker – Phone monitor اندروید:

  • سریع بودن سرویس مانیتورینگ (دریافت پیام ها به فاصله چند ثانیه)
  • ردیابی افراد خانواده با استفاده از سرویس Google Map
  • قابلیت اتصال به آیفون و سیستم عامل های دیگر
  • نمایش اطلاعات بر روی هر دو گوشی نصب شده
  • قابلیت نمایش تا 50 کاراکتر از پیام های دریافتی
  • نمایش پیام های سرویس اینترنتی فیس بوک
  • نمایش تمامی پیام های برنامه های ارتباطی

تمامی این امکانات در قالب یک برنامه پریمیوم با عنوان Couple Tracker قرار گرفته است؛ که تصمیم گرفتیم برای اولین بار در وب سایت اندروید ایران نسخه خریداری شده و کامل آن را در اختیار شما گرامیان برای دانلود قرار دهیم.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Couple Tracker Pro 1.71 برنامه کنترل موبایل همسر برای اندروید