دانلود C Notice 1.6.8 Prime نرم افزار مدیریت نوتفیکیشن شناور اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود C Notice 1.6.8 Prime نرم افزار مدیریت نوتفیکیشن شناور اندروید بسته هستند

دانلود C Notice 1.6.8 Prime نرم افزار مدیریت نوتفیکیشن شناور اندروید

C Notice Prime به فارسی سی ناتیک عنوان اپلیکیشن بی نظیر در زمینه مدیریت نوتفیکیشن شناور و دریافت شده می باشد که توسط خالق برنامه _blank منتشر شده است. دریافت به موقع اطلاعیه ها و مشاهده آن ها از هر چیزی برای شما مهم تر است، زیرا ممکن است شامل یک پیام مهم و ضروری باشد. مشکلی که سیستم پیش فرض اطلاعیه های دریافتی اندروید دارد نمایش آن ها در نوار وضعیت می باشد که در صورت وجود چند اطلاعیه نمی توان به درستی متوجه وجود اطلاعیه از برخی اپلیکیشن ها شد.

مدیریت اطلاعیه های شناور گوشی اندرویدی با C Notice

اپلیکیشن  به هنگام دریافت اطلاعیه ها آن ها را به صورت شناور بر روی صفحه نمایش شما قرار داده و یک تجربه جدید را در مدیریت نوتیفیکیشن ها در اختیار شما قرار می دهد. همه چیز ساده و منحصر به فرد است و می توانید بر روی تمامی اطلاعیه های دریافتی مدیریتی کامل داشته باشید، اطلاعیه های شناور با آیکون برنامه ها به نمایش در می آیند که در صورت نادیده گرفتن آن ها در بازه های زمانی مشخصی به صورت خودکار، دریافت اطلاعیه را یاد آوری می کنند. از دیگر ویژگی های C Notice می توان به پشتیبانی از اطلاعیه ها بر روی قفل صفحه نمایش اشاره کرد. همچنین می توانید برنامه را به صورتی تنظیم کنید که تنها برای برخی از اپلیکیشن ها فعال باشد و اطلاعیه های آن ها را به صورت شناور برای شما به نمایش در آورد.

ویژگی های قابل تنظیم C Notice Prime اندروید:

 • روشن شدن صفحه پس از دریافت اطلاعیه ها در هنگام رانندگی ( باتشخیص پاکت پی سی )
 • نمایش تعداد اطلاعیه های خوانده نشده
 • توانایی سفارشی لیست برنامه ها
 • تنظیم سبک پنجره اطلاع رسانی
 • تنظیم میزان شفافیت اطلاعیه ها
 • موقعیت خودکار آیکون ها
 • سبک آیکون برنامه ها

و….

نمونه برخی از اطلاعیه های نمایشی C Notice :

 1. یادآوری ها و وقایع موجود در تقویم
 2. اطلاعیه شبکه های اجتماعی
 3. پیام های متنی خوانده نشده
 4. تماس های از دست رفته
 5. ایمیل های خوانده نشده

و….

در صورتی که تصمیم به حذف این برنامه گرفتید، مطمئن شوید که تیک بخش “Turn Screen On” برداشته شده باشد، زیرا اگر تیک آن زده باشد، Device Administrator فعال خواهد شد که حذف شما را مسدود می کند.

جدیدترین نسخه پرایم و آنلاک شده اپلیکیشن فوق العاده C Notice [Prime] را می توانید از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود C Notice 1.6.8 Prime نرم افزار مدیریت نوتفیکیشن شناور اندروید