دانلود Bitmoji 10.6.77 برنامه ساخت ایموجی و استیکر برای اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Bitmoji 10.6.77 برنامه ساخت ایموجی و استیکر برای اندروید بسته هستند

دانلود Bitmoji 10.6.77 برنامه ساخت ایموجی و استیکر برای اندروید

Bitmoji – Your Personal Emojiبیت موجی برنامه ای محبوب و پر مخاطب برای ساخت ایموجی، شکلک های اسمایل و استیکرهای شخصی بوده که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. بدون شک در دنیای امروز یکی از ویژگی‌ هایی که اپلیکیشن‌ های ارتباطی را به پرطرفدارترین برنامه‌ ها تبدیل کرده است، امکان استفاده کاربران از یا شکلک‌ های متنوع می‌ باشد، Bitmoji را بهتر است استیکر ساز شخصی خودتان در نظر بگیرید، چرا که شما با استفاده از این اپلیکیشن می‌ توانید به طراحی شخصیت‌ های محبوب و مورد نظرتان بپردازید و آواتارها و ایموجی های مختلف را با توجه به سلیقه شخصی خود ایجاد کرده و از آن ها استفاده نمایید.

بیت موجی بهترین برنامه شکلک ساز اندروید

از نقاط قوت اپلیکیشن Bitmoji می توان به اضافه کردن نوشته‌ های دلخواه روی استیکرهای از پیش آماده شده اشاره کرد، کافیست نوع صورت شکلک مورد نظر را انتخاب کرده و با دسترسی به ابزارهای گوناگون نظیر عینک، نوع ابرو، نوع دهان و غیره شکلکی دلخواه و مطابق سلیقه شخصی خود ایجاد کنید. همچنین سازگاری کامل بیت موجی با نرم‌ افزار های پیام رسان محبوب و پرطرفدار است، به طوری که با نصب آن به مجموعه ای عظیم از ایموجی ها دسترسی داشته و می توانید هر کدام از استیکرهای مورد نظرتان را انتخاب و در برنامه‌ های ارتباطی چون _blank، و نرم افزارهای بی شمار دیگر استفاده کنید.

ویژگی های برنامه Bitmoji اندروید :

  • انتخاب قسمت های مختلف از جمله دهان، چشم، دست، عینک، قلب و غیره برای شکلک های دلخواه
  • استفاده آسان از شکلک های ساخته شده در مسنجر و پیام رسان ها
  • ساخت آواتار و شکلک های مختلف با توجه به سلیقه شخصی خود
  • دارای گزینه های مختلف برای شخصی سازی دقیق و کامل
  • امکان ذخیره آسان ایموجی بر روی حافظه گوشی
  • دیتابیسی عظیم از آواتار ها و شکلک ها
  • محیط کاربری کاملا ساده و بدون ابهام

شک نکنید که نرم افزار سرگرم کننده Bitmoji برایتان بسیار جالب و جذاب خواهد بود؛ شما هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این برنامه را به صورت رایگان از وبسایت اندروید ایران دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Bitmoji 10.6.77 برنامه ساخت ایموجی و استیکر برای اندروید