دانلود Bacon Camera 1.9.0 برنامه قدرتمند افزایش امکانات دوربین اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Bacon Camera 1.9.0 برنامه قدرتمند افزایش امکانات دوربین اندروید بسته هستند

دانلود Bacon Camera 1.9.0 برنامه قدرتمند افزایش امکانات دوربین اندروید

دانلود Bacon Camera برنامه دوربین گوشی OnePlus One و LG G3 اندرویدBacon Camera عنوان اولین برنامه برای کنترل کامل دوربین گوشی های OnePlus One و LG G3 می باشد که برای سیستم عامل عرضه شده است. با اپلیکیشن دوربین Bacon Camera شما قادر خواهید بود تا قدرت واقعی دوربین گوشی خود را مشاهده کنید و ببینید که با ویژگی های دوربین گوشی شما تا چه اندازه می توان تصاویر با کیفیت و زیبا تهیه کرد. از ویژگی های جالب این برنامه می توان به استفاده از یک الگوریتم جدید اشاره کرد که می تواند فاصله دوربین تا سوژه مد نظر شما را اندازه گیری کند.

این ویژگی و سایر ویژگی های اختصاصی این برنامه باعث می شود تا در هر شرایط محیطی بتواند برای شما بهترین عکس ها را همراه با بهترین کیفیت تهیه کند. Bacon Camera برای دوربین گوشی OnePlus One و LG G3 طراحی شده است البته سایر گوشی ها نیز با مشخصات مشابه می توانند از آن استفاده کنند اما ممکن است در این گوشی ها در استفاده از برنامه محدودیت هایی برای شما وجود داشته باشد.

موارد پشتیبانی شده در گوشی OnePlus One و LG G3 :

  • برقراری تعادل در رنگ ها به صورت دستی
  • پشتیبانی از تنظیم دستی نور دهی
  • کنترل کامل بر فوکوس دستی
  • کنترل سرعت ISO
  • پشتیبانی از DNG

توجه داشته باشید :

قابلیت فوکوس لیزری و ویژگی های DSLR تنها در گوشی G3 شرکت ال جی قابلیت اجرا دارد و همچنین در گوشی وان پلاس وان نیز برنامه از شات های 50 مگاپیکسلی پشتیبانی می کند.

با توجه به اینکه این برنامه هنوز در نسخه بتای خود قرار دارد ممکن است در اجرای آن دچار مشکلاتی نظیر کرش کردن برنامه و خروج ناگهانی از برنامه شوید.

جدیدترین نسخه برنامه Bacon Camera را می توانید با یک لمس از سرورهای پرسرعت وب سایت اندروید ایران برای گوشی ال جی و یا وان پلاس خود دریافت کنید؛ البته دقت هم داشته باشید که پیش نیاز برنامه برای نصب اندروید +5.0 است!

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Bacon Camera 1.9.0 برنامه قدرتمند افزایش امکانات دوربین اندروید