دانلود Anti-Theft Alarm PRO 1.7 بهترین نرم افزار ضد سرقت گوشی اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Anti-Theft Alarm PRO 1.7 بهترین نرم افزار ضد سرقت گوشی اندروید بسته هستند

دانلود Anti-Theft Alarm PRO 1.7 بهترین نرم افزار ضد سرقت گوشی اندروید

Anti-Theft Alarm PRO برنامه ای بی نظیر برای جلوگیری از سرقت گوشی های هوشمند اندرویدی می باشد که در دسته بندی در مارکت گوگل پلی عرضه شده است. بر خلاف دیگر برنامه های موجود که با ریست شدن دستگاه قابلیت برنامه ها غیر فعال می شوند این اپلیکیشن بی نظیر حتی در صورت ریست دستگاه و برداشتن باتری غیر فعال نمی شود. علاوه بر جلوگیری از سرقت حتی زمانی که دستگاه خود را در خانه قرار داده اید می توانید جاسوس هایی را که قصد ورود غیر مجاز به دستگاه شما را دارند را شناسایی کنید.

هنگامی که افراد قصد ورود غیر مجاز به دستگاه را داشته باشند Anti-Theft Alarm به صورت خودکار صفحه نمایش را قفل کرده وشروع به هشدار با صدای بلند می کند، با دسترسی به تنظیمات سنسور می توانید دستگاه خود را در اوقاتی که کنار گوشی هوشمند خود نیستید تنظیم کرده تا در صورت حرکت دستگاه و اقدام به دزدی آن زنگ هشدار فعال شود. شماره ها و ایمیل های مختلفی را به برنامه بیفزایید تا در صورت گم شدن گوشی پس از ارسال یک ایمیل و یا پیام کوتاه زنگ هشدار برنامه به صورت خودکار شروع به پخش کند. برای حفاظت از تنظیمات برنامه می توانید بر روی برنامه یک رمز عبور پیشرفته و یا الگو قرار دهید تا کسی به شماره ها و ایمیل های افزوده شده توسط شما دسترسی نداشته باشد، تمامی تنظیمات برنامه در دست شما بوده و می توانید زنگ هشدار را به دلخواه خود انتخاب کنید.

ویژگی های برنامه اندروید Anti-Theft Alarm PRO :

  • ادامه فعالیت برنامه حتی در صورت ریست کردن اطلاعات دستگاه و تعویض باتری
  • زنگ هشدار بلند حتی زمانی که دستگاه بر روی قرار گرفته باشد
  • اطلاع رسانی به کاربر هنگام اتصال شارژر به دستگاه
  • چشمک زدن و لرزش هنگام
  • حفاظت از تنظیمات برنامه با رمز عبور و الگو
  • بهره گیری برنامه از سنسورهای حرکتی
  • انتخاب زنگ هشدار

و….
آیا از گم کردن تلفن خود نگران هستید؟ آیا زمانی که در اطراف گوشی خود نیستید دوستانتان از گوشی شما سوء استفاده می کنند؟ همین حالا می توانید جدیدترین نسخه فول آنلاک شده اپلیکیشن Anti-Theft Alarm PRO را به صورت رایگان از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید و همچنین قبل از دریافت می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب برنامه ضد سرقت گوشی اندروید گرفته و برای همیشه مچ افراد افراد کنجکاو را بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Anti-Theft Alarm PRO 1.7 بهترین نرم افزار ضد سرقت گوشی اندروید