دانلود WiFi Tether Router 6.1.9 برنامه تبدیل گوشی اندروید به روتر وای فای

      دیدگاه‌ها برای دانلود WiFi Tether Router 6.1.9 برنامه تبدیل گوشی اندروید به روتر وای فای بسته هستند

دانلود WiFi Tether Router 6.1.9 برنامه تبدیل گوشی اندروید به روتر وای فای

دانلود WiFi Tether Router برنامه تبدیل گوشی اندروید به روتر وای فایWiFi Tether Router یک برنامه منحصر به فرد برای تبدیل گوشی اندروید به می باشد، که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید دستگاه هوشمند خود را به یک نقطه دسترسی (Hotspot) وای فای بدون هیچ گونه هزینه ی اضافی تبدیل کرده و اینترنت دستگاه خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

گاهی اوقات به دلایل مشکلاتی شما به اینترنت وای فای دسترسی نداشته و یا اینکه دوستان شما نیازمند اینترنت بوده اما هیچ کدام بسته اینترنتی ندارند، در این گونه مواقع می توانید گوشی و یا تبلت هوشمند اندرویدی خود را به یک نقطه اتصال تبدیل کرده و اینترنت خود را با لپ تاپ و یا موبایل دوستان خود به اشتراک بگذارید. برای نقطه اتصالی که ساخته اید قرار داده و نگذارید کسی به غیر از دوستانتان به آن دسترسی داشته باشد، علاوه بر این اپلیکیشن WiFi Tether Router با اکثر دیوایس های اندرویدی سازگار بوده و از زبان های ایتالیایی، انگلیسی و فرانسه پشتیبانی می کند.

ویژگی های برنامه WiFi Tether Router اندروید:

  • دسترسی به تمامی گزینه های امنیتی برای افزایش امنیت نقطه اتصال
  • قرار دادن پسورد برروی نقطه دستیابی ایجاد شده
  • پشتیبانی از ست کردن dns برای آیپی ها
  • کاهش مصرف باتری در حالت هات اسپات
  • تبدیل دستگاه اندروید به یک مودم همراه

و….
جدیدترین نسخه پچ شده برنامه WiFi Tether Router را به صورت رایگان می توانید از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید و با نصب برنامه بر روی موبایل اندرویدی خود می توانید دستگاهتان را به یک منبع اینترنت عالی برای دیگر دوستانتان تبدیل کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود WiFi Tether Router 6.1.9 برنامه تبدیل گوشی اندروید به روتر وای فای