دانلود Photo exif editor Pro 1.5.7 نرم افزار ویرایش اطلاعات Exif عکس اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Photo exif editor Pro 1.5.7 نرم افزار ویرایش اطلاعات Exif عکس اندروید بسته هستند

دانلود Photo exif editor Pro 1.5.7 نرم افزار ویرایش اطلاعات Exif عکس اندروید

تغییر اطلاعات Exif تصاویر با Photo exif editor

دانلود Photo exif editor Pro نرم افزار ویرایش اطلاعات Exif عکس های اندرویدPhoto exif editor Pro اپلیکیشنی کاربردی برای سیستم عامل می باشد، که توسط آن می‌ توانید اطلاعات Exif مربوط به هر تصویر را مشاهده و در صورت نیاز در محیط کاربری بسیار ساده و شیک به ویرایش اطلاعات بپردازید. Photo exif editor را در گوشی خود نصب کنید و توسط آن، به بخش ویرایشگر Exif رفته و موقعیت مکانی مورد نظر را بعد از یافتن آن روی نقشه، در آن ثبت کنید.

رابط کاربری این برنامه به شکلی دقیق و گویا طراحی شده است، به طوری که در همان استفاده‌ اولیه نیز می‌ توانید به طور کامل از امکانات آن بهره‌ مند شوید و به ویرایش عکس‌ های خود بپردازید. توسط گزینه‌ های دیگری که در نرم افزار وجود دارد نیز می‌ توانید نام صاحب اثر را در عکس‌ های ثبت شده وارد کنید تا یک تگ مخفی از عکاس یا سازنده‌ تصویر را در آن قرار دهید.

قابلیت های نرم افزار Photo exif editor اندروید:

◉ اضافه و اصلاح کردن بر چسب‌ های EXif از جمله : مدل و سازنده دوربین، سرعت شاتر، ISO و …
◉ اضافه کردن یا تصحیح محلی که عکس در آن با استفاده از Google Maps گرفته شده
◉ مرور و مشاهده اطلاعات Exif از گالری اندروید و یا مرورگر داخلی برنامه
◉ اضافه کردن و یا اصلاح مکانی که عکس‌ ها در آن جا گرفته شده
◉ قابلیت ویرایش دسته‌ ای چند عکس به طور همزمان

اطلاعات جزئی در رابطه با Exif

Exif یا Exchangeable Image File یک بخش اطلاعاتی در بطن هر عکس و تصویر بوده که شامل اطلاعات بسیاری دقیقی از تصویر های ثبت شده است، این اطلاعات به قدری دقیق و جزئی هستند که احتمالا فکرش را هم نمی کنید که عکس ساده‌ ای که به اشتراک می‌گذارید، قادر است چه اطلاعاتی را درباره‌ خود به همراه داشته باشد.

برای مثال با ثبت یک عکس، اطلاعاتی همچون تاریخ ثبت عکس، مدل دوربین یا گوشی ثبت کننده‌ عکس، اطلاعات موقعیت مکانی در صورت روشن بودن gps در هنگام عکس برداری، سرعت شاتر دوربین و … را نیز در آن ذخیره می‌ کنید که توسط دیگر افراد قابل دسترسی هستند. البته برای مشاهده‌ این اطلاعات نیاز به نرم‌ افزارها و اپلیکیشن‌ های بخصوصی خواهید داشت که برای مثال می‌ توان به نرم افزارهایی نظیر Photoshop و … اشاره کرد.

توجه داشته باشید: برخی از برنامه‌ های گالری اطلاعات Exif را به صورت صحیح نشان نمی‌ دهند (شامل Google Photos) و برای چک کردن کارکرد برنامه بهتر است تصاویر را بر روی کامیپوتر خود بررسی کنید.

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پولی و پرو Photo exif editor را به صورت رایگان از وب سایت “” دریافت نمایید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Photo exif editor Pro 1.5.7 نرم افزار ویرایش اطلاعات Exif عکس اندروید