دانلود Photo Cleaner 1.2.8 برنامه ساماندهی و فشرده سازی عکس اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Photo Cleaner 1.2.8 برنامه ساماندهی و فشرده سازی عکس اندروید بسته هستند

دانلود Photo Cleaner 1.2.8 برنامه ساماندهی و فشرده سازی عکس اندروید

Photo Cleaner برنامه ای حرفه ای برای پاک سازی تصاویر گالری و همچنین فشرده سازی عکس و کلیپ های تصویری می باشد. تمامی تصاویری که در گالری گوشی های اندرویدی کاربران قرار دارند دارای چندین پیش نمایش در کلیپ بورد تصاویر هستند، این پیش نمایش ها خود دارای حجم بالایی بوده و به میزان قابل توجهی فضای ذخیره سازی دستگاه های هوشمند را اشغال می کنند. این برنامه با بررسی کلیپ بورد تصاویر تمامی پیش نمایش های ساخته شده را پیدا کرده و با یک لمس می تواند تمامی آن ها را از بین ببرد. همراه هر تصویر اندازه حجم آن قرار داشته و شما می توانید به میزان حجم آزاد شده دسترسی داشته باشید.

از دیگر ویژگی های بی نظیر این برنامه می توان به شناسایی تصاویر تکراری اشاره نمود که با حذف آن ها می تواند علاوه بر افزایش فضای ذخیره سازی به میزان قابل توجهی سرعت پردازش اطلاعات را افزایش داد. اگر جزو کاربران بی نظم در گالری خود هستید کافیست وظیفه مرتب سازی را بر عهده برنامه گذاشته تا بر اساس گزینه های مختلف نظیر حجم و یا زمان ثبت تصاویر آن ها را دسته بندی کند، علاوه بر این Photo Cleaner دارای یک سیستم خاص و منحصر به فرد بوده که به وسیله آن می توانید حجم تصاویر را تا 95 درصد فشرده کنید! به گونه ای که هزاران عکس تنها چند مگ از فضای گوشی شما را ذخیره کنند.

ویژگی های برنامه Photo Cleaner اندروید:

  • فشرده سازی تصاویر و کلیپ های تصویری تا 95 درصد کمتر از حجم اصلی آن ها
  • مرتب سازی تمامی تصاویر و کلیپ های تصویری بر اساس تاریخ، حجم و یا نام
  • حذف کلیپ بورد تصاویر و آزاد کردن مقدار قابل توجهی فضای ذخیره سازی
  • در اختیار قرار دادن حجم واقعی تصاویر و فایل های تصویری
  • حذف تصاویر تکراری موجود در گالری
  • حفظ حریم خصوصی تمامی کاربران
  • محیط ساده و آسان برنامه


ما در وب سایت “اندروید ایران” جدیدترین و آخرین نسخه پولی اپلیکیشن Photo Cleaner را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید ان را با یک لمس دریافت نمایید. اگر به دنبال یک برنامه فشرده سازی تصاویر و کلیپ های تصویری هستید بدون شک این ابزار بهترین انتخاب است.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Photo Cleaner 1.2.8 برنامه ساماندهی و فشرده سازی عکس اندروید