دانلود Old Man’s Journey 1.2.2 بازی ماجراجویی سفر پیرمرد اندروید + دیتا

      دیدگاه‌ها برای دانلود Old Man’s Journey 1.2.2 بازی ماجراجویی سفر پیرمرد اندروید + دیتا بسته هستند

دانلود Old Man’s Journey 1.2.2 بازی ماجراجویی سفر پیرمرد اندروید + دیتا

Old Man’s Journey عنوان بازی جدید در سبک معماگونه روایت داستانی از زندگی از دست دادن ها، آشتی و امید است که برای پلتفرم اندروید طراحی و ساخته شده و به تازگی در مارکت بزرگ گوگل پلی عرضه شده است. بازی شما را به همدردی با پیرمرد کهنسال دعوت می‌کند که زندگی آن پر از فراز و نشیب ها و معماهای ظریف و در عین حال آرامش بخش است و به شما اجازه می‌ دهد که احساس پشیمانی، ناراحتی و حتی امید او را درک کنید. این پیرمرد سالخورده با استفاده از تصاویر، خاطرات خود را شرح می دهد و در دنیایی خالی از امید و زندگی غرق شده است، با رویاهایی از دست رفته و فراز و نشیب‌ سال‌ های دور!

بازی تماما با دست طراحی شده و در آن زندگی پیرمردی را در سراشیب سقوط رصد خواهیم کرد که شما را به همدردی وادار می‌سازد، او از تنهایی می‌ ترسد، این مرد سالخورده را آغوش بگیرید و با شگفتی برخوردی نزدیک داشته باشید. در طول تجربه گیم پلی به هم پیوسته بازی، به دنیای پر جنب و جوشی منتقل خواهید شد و پیچ و خم های زندگی را از دید یک سالخورده دنبال می کنید. داستانی غنی و احساسی، انیمیشن های فریم به فریم، معماهای ظریف و در عین حال آرامش بخش، موسیقی متن تحسین بر انگیز و آرامش بخش که به دست SCNTFC تنظیم شده است، وجود مناظر باشکوه طراحی شده با دست، تجربه جمع و جور و…. برخی از ویژگی های بازی ماجراجویی و جالب محسوب می شوند.

ویژگی های بازی Old Man’s Journey اندروید :

  • حل پازل های متنوع ماجراجویی عمیق و آرامش بخش در هنگام شکل گیری چشم انداز
  • گرافیک دوست داشتنی و محیط بدون خشونت
  • مناظر باشکوه طراحی شده تماما با دست
  • تحسین بر انگیز و آرامش بخش
  • تعامل با محیط بی سر و صدا و غریب
  • داستانی غنی و نزدیک به واقعیت
  • انیمیشن های فریم به فریم
  • مکانیک منحصر بفرد

دنیایی که می شناسید را رها کرده و وارد دنیای شگفت انگیز Old Man’s Journey شوید! جدیدترین نسخه کامل بازی به همراه فایل دیتا آن را می توانید از وب سایت اندروید ایران به صورت رایگان و لینک مستقیم دانلود کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Old Man’s Journey 1.2.2 بازی ماجراجویی سفر پیرمرد اندروید + دیتا