دانلود March of Empires 2.6.0r بازی استراتژیک مارچ اف امپایرز اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود March of Empires 2.6.0r بازی استراتژیک مارچ اف امپایرز اندروید بسته هستند

دانلود March of Empires 2.6.0r بازی استراتژیک مارچ اف امپایرز اندروید

March of Empiresمارچ اف امپایرز عنوان زیبای حکومت فرمانروایان در سبک می باشد که از سوی کمپانی بازی سازی Gameloft عرضه شده است. این بازی پیش از این در سیستم عامل های دیگر هم عرضه شده بود که جای خالی آن در اندروید واقعا احساس می شد که قطعا و بی شک طرفداران به بازی های استراتژیک را به خود مجذوب خواهد کرد. دست بجنبانید، برای رسیدن به تاج و تخت امپراتوری باید راه را بشکنید، باید آماده باشید و الفبای جنگ را یاد بگیرید! مهم نیست پادشاه کوه‌ ها باشید یا سلطان صحرا، این بازی استراتژیک ژانری تازه از جنگ را تغریف می‌کند و راهی دیگر نشان خواهد داد.

بازی پرطرفدار مارچ آو امپایرز در سبک استراتژیک

استراتژی خود را به کار بگیرید، قلعه‌ ای مستحکم بنا کنید و فرماندهی ارتشی عظیم را بر عهده بگیرید، امپراتوری را گسترش داده و اربابان جدید را سر جای خوب بنشانید. حیله گری بلدید؟ سرزمینی بزرگ را باید زیر پرچم خود ببرید، تنها راه پیش رو به کار بردن حیله خواهد بود. در بازی اندروید Empires نبردهای سهمگینی میان امپراطوری ها در می گیرد و نیروهای کثیری از یک شهر به سوی شهری دیگر یورش می برند تا قلمرو خود را گسترش دهند، قلعه های بلند بسازید و از قلمرو خود محافظت کنید. دشمنان همچنان در حال کشور گشایی و جنگ می باشند. شما باید ارتش قوی از سربازان بزرگ و قوی بسازید و آن ها را ارتقا دهید، خانه های خود را بسازید و پادشاهی خود را بزرگ کنید تا هیچ کس جرات حمله به شما را نداشته باشد.

ویژگی های بازی استراژیکی March of Empires اندروید:

  • انتخاب از سرزمین های مختلف از سه موقعیت مکانی شامل Highland Kings, Desert Sultans, Northern Czars
  • دارای بازارچه های مختلف و تخصصی و ایجاد بازاری قدرتمند برای رونق کسب و کار
  • دارای 10 ها نیروی جنگی مختلف با قابلیت های هجومی و دفاعی منحصر به فرد
  • امکان حمله به قلمرو و سرزمین کاربران سراسر جهان برای به غارت بردن غنایم
  • اعزام نیرو از سربازان و فرماندهان برای نبرد با بازیکنان سراسر جهان
  • امکان چت به صورت کاملا واقعی و آنلاین با کاربران سراسر جهان
  • امکان تشکیل اتحاد با سیستم قدرتمند مدیریت اتحاد
  • امکان ساخت قلعه و تجهیزات دفاعی با بهترین ابزار
  • گرافیک خیره کننده اچ دی، به همراه جزئیات کامل
  • امکان انتخاب نبردهای خودتان به صورت دلخواه

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه بازی March of Empires را با یک لمس و به صورت رایگان از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید؛ همچنین می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی حکومت فرمانروایان بگیرید.

در صورت مواجه شدن با خطای لایسنس :

به تنظیمات گوشی و بخش مدیریت برنامه ها بروید، با لمس بر روی Clear Cache دو برنامه Google Play Service و Google Play Store کش آن ها را پاک کنید. برنامه Filter شکن را فعال کرده و مارکت گوگل را اجرا کنید و در نهایت March of Empires را سرچ کنید و روی دانلود لمس کنید تا چند کیلوبایت دانلود شود. با دانلود چند کیلو بایت لایسنس بازی ساخته می شود. دانلود را متوقف و از فایل نصبی و از دیتای قرار گرفته در AndroidIRAN استفاده کنید و بازی را به راحتی و بدون خطای لایسنس اجرا کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود March of Empires 2.6.0r بازی استراتژیک مارچ اف امپایرز اندروید