دانلود GT Recovery 2.6.2 برنامه ریکاوری اطلاعات گوشی اندروید + کامپیوتر

      دیدگاه‌ها برای دانلود GT Recovery 2.6.2 برنامه ریکاوری اطلاعات گوشی اندروید + کامپیوتر بسته هستند

دانلود GT Recovery 2.6.2 برنامه ریکاوری اطلاعات گوشی اندروید + کامپیوتر

دانلود GT Recovery برنامه ریکاوری اطلاعات گوشی اندروید + ویندوزGT Recovery – Undelete,Restore به فارسی جی تی ریکاوری عنوان برنامه ای برای بازیابی فایل در سیستم عامل می باشد. معمولا بسیاری از ما اطلاعات بسیار مهمی نظیر عکس ها و ویدیوهای شخصی خود را در گوشی هوشمند خود ذخیره سازی می کنیم تا بعدها از آن برای خاطره سازی استفاده کنیم. اما چه اتفاقی می افتد اگر این اطلاعات شخصی پاک شود؟ شاید اولین راه حل برای این موضوع استفاده از رایانه های شخصی برای ریکاوری فایل باشد، اما جالب است که بدانید می توانید بدون رایانه شخصی و با گوشی اندرویدی خود اطلاعات را بازیابی کنید. بله با برنامه GT Recovery این موضوع امکان پذیر خواهد بود و دیگر برای بازیابی اطلاعات به کامپیوتر یا سخت افزارهای قدرتمند احتیاج نخواهید داشت.

به کمک می توانید با اسکن فایل های موجود در حافظه گوشی خود فایل های پاک شده را پیدا و ریکاوری کنید؛ بدین ترتیب اگر به طور اشتباهی فایل های خود را پاک کنید، یا اینکه گوشی خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانی کنید، می توانید به کمک این برنامه اطلاعاتی نظیر فایل های شخصی، پیام های کوتاه و مخاطبین را بازیابی کنید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی با گوشی موبایل خود فعالیت کنید. در واقع این برنامه به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی به هر اطلاعات پاک شده ای که می خواهید دسترسی داشته باشید.

برای استفاده از این اپلیکیشن GT Recovery لازم است که بدانید حتما باید گوشی شما روت شده باشد، در غیر این صورت امکان استفاده از این برنامه وجود ندارد و شما باید برای استفاده از نسخه ویندوز آن استفاده نمایید. برای روت گوشی خود از برنامه استفاده کنید.

ویژگی های برنامه GT Recovery – Undelete,Restore اندروید:

  • نمایش فایل های اسکن شده از صدا و ویدیو های شخصی
  • بازگردانی مخاطبین، پیام های کوتاه، ویدیو، تصاویر و…
  • پشتیبانی از فرمت های گوناگون FAT ،EXT3 ،EXT4
  • کمک کردن برای پیدا کردن چیزی که دنبالش هستید
  • بازگردانی راحت فایل

و….هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه برنامه کاربردی GT Recovery – Undelete,Restore را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود GT Recovery 2.6.2 برنامه ریکاوری اطلاعات گوشی اندروید + کامپیوتر