دانلود Diana Photo – double exposure Pro 0.9.6 ترکیب دو عکس در اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Diana Photo – double exposure Pro 0.9.6 ترکیب دو عکس در اندروید بسته هستند

دانلود Diana Photo – double exposure Pro 0.9.6 ترکیب دو عکس در اندروید

دانلود Diana Photo PRO - double exposure نرم افزار ادغام دو عکس برای اندرویدDiana Photo – double exposure Pro به فارسی دیانا فوتو برنامه ای در زمینه ویرایش عکس است که با استفاده از آن می‌ توانید با تکنیک دابل اکسپوژر، دو عکس را با یکدیگر ترکیب کرده و تصاویر بسیار زیبایی خلق کنید و لحظات شادی را برای خود رقم بزنید. عکاسی کردن بخش بسیار جذاب گوشی های هوشمند می باشد که علاقمندان بسیار زیادی را نیز جذب خود کرده است، با توجه به اینکه دوربین گوشی های هوشمند روز به روز از لحاظ مگاپیکسل و سایر مشخصات بالاتر می رود باعث شده است تا دیگر بتوان از آن برای ثبت عکس های حرفه ای استفاده کرد و عکس های جذابی را از لحظات زیبا و ماندگار زندگی خود ثبت کنیم.

ایجاد تکنیک دابل اکسپوژر در اندروید با Diana Photo

برای آغاز کار با برنامه و ویرایش عکس کافیست، تا پس از اجرای نرم افزار گوشی خود را تکان دهید تا برنامه به طور اتوماتیک دو عکس از گالری شما را با یکدیگر تلفیق کرده و تنها در عرض مدت سه ثانیه شاهکار هنری خود را تحویل بگیرید. البته خود شما هم می توانید عکس های مد نظرتان را از گالری به صورت دستی انتخاب کنید و از طریق این برنامه آن ها را با یکدیگر تلفیق کرده و عکس های جذاب و دیدنی را دریافت کنید و با تماشای آن ها همراه دوستان خود اوقات مفرحی را سپری کنید. همچنین پس از پایان کار می توانید عکس ها را به سادگی در مسنجرها و شبکه های اجتماعی مانند ، واتس اپ، و… به اشتراک بگذارید و از نظرات دوستان خود نیز مطلع شوید.

ویژگی های نرم افزار Diana Photo – double exposure اندروید:

  • امکان به اشتراک گذاری عکس های جدید در شبکه های اجتماعی
  • دارای انواع فیلتر های متنوع از جمله Red Hot, Hazy, Fussy و….
  • برنامه ای مفرح و جذاب برای سپری کردن اوقات بیکاری
  • امکان انتخاب دستی عکس ها برای تلفیق کردن
  • تلفیق دو عکس با تکان دادن گوشی
  • ویرایش عکس پس از 3 ثانیه

و….
هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه آنلاک شده اپلیکیشن Diana Photo Pro را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید و از ترکیب کردن عکس های خود و ایجاد عکس های جدید لذت ببرید و با اشتراک گذاری عکس ها اوقات لذت بخشی را با خانواده و دوستان خود به ارمغان آورید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Diana Photo – double exposure Pro 0.9.6 ترکیب دو عکس در اندروید