دانلود Cower Defense 0.6 بازی استراتژی دفاع گاوها اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Cower Defense 0.6 بازی استراتژی دفاع گاوها اندروید + مود بسته هستند

دانلود Cower Defense 0.6 بازی استراتژی دفاع گاوها اندروید + مود

Cower Defense بازی ” دفاع گاوها ” عنوانی جذاب و دوست داشتنی در سبک برای گوشی های مبتنی بر سیستم عامل اندروید است که قصد معرفی آن را داریم. در تمام بازی های استراتژی شما باید با استفاده از برج های دفاعی خود از خانه و سرزمین خود دفاع کنید اما در بازی دفاع گاوها باید برای دفاع از سرزمین خود از گاوها استفاده کنید، پایگاه نظامی خود را گسترش دهید و در برابر تهاجم بیگانگان با انواع تاکتیک های مختلف مبارزه کنید.

اصلی‌ ترین هدف شما در این بازی فانتزی این است که مهاجمان را به عقب برانید و سیاره خود را نجات دهید، همچنین با برپاسازی ارتشی از گاوهای مسلح و قدرتمند، می‌ بایست در برابر فضایی‌ ها ایستادگی کنید و آنان را به مکانی که تعلق دارند بازگردانید. در Cower Defense شما می توانید ابزار های مختلفی نظیر چاقو و شیر را در اختیار گاوها قرار داده تا با استفاده از آن ها دشمنان را شکست دهید و مانع ورود آن ها به سرزمین خود شوید. البته همان طور که گفته شد این بازی یک عنوان استراتژیک است بنابراین شما باید توجه داشته باشید که در چه مکانی گاوهای خود را قرار می دهید چرا که دشمنان می خواهند به هر نحوی وارد خانه شما شوند.

ویژگی های بازی اندروید Cower Defense :

  • در دسترس قرار گرفتن انواع آیتم های مختلف نظیر چاقو و شیر برای نابودی دشمن
  • به دست آوردن تمام دستاوردهای موجود در بازی برای ساخت شهر گاوی خود
  • دعوت از دوستان خود برای دفاع کردن از پایگاه خود به صورت گروهی
  • دفاع کردن از پایگاه خود در مقابل هجوم های نیروهای بیگانه
  • گرافیک بی نظیر و شگفت آور با طراحی محیط فوق العاده
  • استراتژی و ساده و در عین حال دوست داشتنی
  • طراحی چالش های متنوع و زیاد با گیم پلی عالی

همین حالا می توانید جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود – پول و انرژی بی نهایت Cower Defense را از وب سایت اندروید ایران به صورت رایگان و لینک مستقیم دانلود کنید تا از یک بازی جذاب در کنار دوستان خود لذت ببرید. در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی استراتژی و برج دفاعی شهر گاوها بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Cower Defense 0.6 بازی استراتژی دفاع گاوها اندروید + مود