دانلود Card Monsters: 3 Minute Duels 1.23.0 بازی هیولاهای کارتی اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Card Monsters: 3 Minute Duels 1.23.0 بازی هیولاهای کارتی اندروید بسته هستند

دانلود Card Monsters: 3 Minute Duels 1.23.0 بازی هیولاهای کارتی اندروید

Card Monsters: 3 Minute Duelsهیولاهای کارتی: دوئل 3 دقیقه‌ ای عنوانی جدید با گرافیک عالی در سبک بازی کارتی یا همان CGG برای سیستم عامل اندروید می باشد که با ارائه ویژگی های فوق العاده توانسته است تا خود را به عنوان یکی از بهترین و چالش برانگیزترین و کارتی عرضه شده در گوگل پلی معرفی کند. یکی از جذاب ترین نکات بازی هیولاهای کارتی سرعت آن است به گونه ای که شما برای شکست دادن رقیب خود تنها سه دقیقه فرصت خواهید داشت و باید تلاش کنید تا با هر 8 هیولای نفر مقابل خود مبارزه کرده و آن ها را شکست دهید. علاوه بر راند‌های سریع، توسعه دهنده بازی سیستم ساخت کارت‌ ها را نیز در این بازی ساده کرده‌ اند؛ طوری که شما از مجموعه 450 کارت فقط 8 کارت برای هیولا‌ها و 8 کارت برای آیتم‌ ها مشخص و انتخاب می‌ کنید.

Card Monsters بهترین بازی جدید عرضه شده در Google Play

همچنین در حین Card Monsters: 3 Minute Duels می‌ توانید کارت‌ های خود را ارتقا دهید و به مهارت‌ های جدید دست پیدا کنید، با ادامه دادن این روند به شما ظاهر‌های مختلفی برای کارت‌ هایتان به شما تعلق می‌ گیرد، از طرفی می‌ توانید آیتم‌ هایی را به کارت‌ های خود مجهز کنید که این امر می‌ تواند تاکتیک و استراتژی‌ های زیبایی را به روند بازی شما بدهد. با وجود سه موقعیت در زمین بازی و سیستم حمله خودکار فوق العاده سریع می توانید بازی را یاد بگیرید و پس از آن تنها باید از هوش خود استفاده کنید تا در سریع ترین زمان ممکن رقیب خود را شکست دهید. در طول بازی با جوایز روزانه، چالش ها، مسابقات و غیره می توانید کارت های مختلف را به دست بیاورید که هر کدام مشخصات منحصر به فرد خود را دارند و باید با به کارگیری استراتژی خود در نهایت هشت عدد از این کارت ها را به میدان نبرد ببرید و از آن ها برای شکست رقبا خود استفاده کنید.

ویژگی های بازی اندروید Card Monsters: 3 Minute Duels :

  • به دست آوردن کارت های جدید با انجام چالش های روزانه و پیروزی در مسابقات
  • امکان تشکیل انجمن با دوستان خود و کردن در سرورهای جهانی
  • بسیار آسان برای سرگرم شدن و سخت برای حرفه ای شدن
  • عنوانی کارتی و استراتژی با گیم پلی سریع و مکانیک ساده
  • دارا بودن گرافیکی عالی همراه با انیمیشن های چشم نواز
  • نبرد با رقبای خود با استفاده از هشت کارت دلخواه
  • سیستم حمله خودکار برای یادگیری سریع بازی
  • مبارزه با 8 هیولای نفر مقابل خود
  • امکان ارتقا کارت های خود

اگر به عناوین کارتی علاقمند هستید، Card Monsters: 3 Minute Duels با گیم پلی سریع و هیجانی خود می تواند به شدت شما را مجذوب خود کند. همین حالا می توانید آخرین و جدیدترین نسخه این بازی را به طور رایگان برای اولین بار از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی هیولاهای کارتی بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Card Monsters: 3 Minute Duels 1.23.0 بازی هیولاهای کارتی اندروید