دانلود Camera360 Ultimate 8.0.7 دوربین عکاسی کمرا 360 اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Camera360 Ultimate 8.0.7 دوربین عکاسی کمرا 360 اندروید بسته هستند

دانلود Camera360 Ultimate 8.0.7 دوربین عکاسی کمرا 360 اندروید

عکس برداری همراه با جلوه های ویژه برنامه Camera360

دانلود Camera360 Ultimate کمرا 360 - دوربین و افکت گذاری حرفه ای تصاویر اندرویدCamera360 Ultimate برنامه دوربین عالی جهت تصاویر و ثبت تصاویر با کیفیت می باشد. کمرا 360 تنها یک برنامه دوربین نبوده بلکه این برنامه به شما قابلیت ویرایش تصاویر را به صورت کاملا حرفه ای خواهد داد. این برنامه تا کنون بیش از 3 میلیون بار توسط کاربران مختلف از سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته است. قالبیت هایی نظیر افکت های سه بعدی فیلتر های حرفه ای تصاویر، این برنامه را به یک جادوگر حرفه ای تبدیل کرده است. صدها فیلتر تصویری جذاب کلاسیک برای دوستداران عکاسی وجود داشته که قابلیت خلق تصاویر حرفه را به شما خواهد داد. این برنامه توانسته امتیاز 4.3 را از سوی کاربران GooglePlay کسب کرده و همچنین جایگاه شماره 1 برنامه های عکاسی در 7 کشور جهان را تصاحب نموده است، با استفاده از قابلیت جدید مدیریت افکت و فیلتر ها شما پس از ثبت تصاویر با فیلترهای متفاوت قادر به تغییر فیلتر ها و اعمال تغبیرات متفاوت هستید.

با Camera360 از دوربین های سنگین وزن خداحافظی کنید. حالا با قابلیت های فوکوس دستی و تنظیم دریچه گشادگی لنز دوربین گوشی دیگر نیازی به دوربین جهت عکاسی نداشته و با استفاده از برنامه می توانید تمامی قابلیت ها و تنظیمات دستی را تجربه کنید. استفاده از برنامه فتوشاپ را از یاد ببرید و با قابلیت های روتوش حرفه ای Camera360 به سادگی عکس های خود را ویرایش کنید.

ویژگی های نرم افزار دوربین Camera360 اندروید:

  • دارا بودن حالت های عکس برداری Ghost، Magic Color، Black and White و Tilt-shift و …
  • وجود قابلیت نورانی کردن صفحه نمایش جهت گرفتن سلفی در نور کم
  • قابلیت تنظیم دستی دوربین و تغییر میزان گشادگی دریچه لنز دوربین
  • وجود ویرایشگر حرفه ای تصاویر و قابلیت روتوش حرفه ای چهره
  • بالا بردن سرعت شاتر گوشی و ثبت تصاویر با کیفیت بالاتر
  • پشتیبانی از فلش گوشی و قابلیت ثبت تصاویر HDR
  • وجود صدها افکت و فیلتر های متفاوت

و….
وجود فلش در دوربین جلوی گوشی برای گرفتن سلفی یکی از مزیت های سخت افزاری گوشی ها به حساب می آید. با برنامه “دوربین 360” می توانید از صفحه نمایش گوشی به عنوان فلاش استفاده کرده و با روشنایی صفحه تصاویر خوبی را در شبانگاه به ثبت برسانید. کمرا 360 یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مدیریت دوربین در اندروید و IOS می باشد که جایگزین بسیار مناسبی برای برنامه پیش فرض مدیریت دوربین گوشی های اندرویدی است.

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه آن را از وب سایت “اندروید ایران” دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Camera360 Ultimate 8.0.7 دوربین عکاسی کمرا 360 اندروید