دانلود Authenticator Plus 3.8.2 برنامه تایید اعتبار دو مرحله ای اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Authenticator Plus 3.8.2 برنامه تایید اعتبار دو مرحله ای اندروید بسته هستند

دانلود Authenticator Plus 3.8.2 برنامه تایید اعتبار دو مرحله ای اندروید

Authenticator Plus برنامه ای حرفه ای و هوشمند برای افزایش امنیت گوشی و حساب های کاربری شما بوده که برای سیستم عامل منتشر شده است. این اپلیکیشن امنیتی با ساخت کدهای تایید اعتبار دو مرحله ای از حساب های کاربری موجود بر روی دیوایس شما محافظت کرده و نمی گذارد کسی به آن ها دسترسی داشته باشد. حساب های دو مرحله ای تایید شده خود را در موبایل، تبلت و یا کیندل به صورت خودکار همگام سازی و مدیریت کنید. شما می توانید به صورت یکپارچه به تمامی حساب ها دسترسی داشته و پسوردها را در دیوایس خود مشاهده نمایید. از تمامی پسوردها به صورت خودکار در سرورهای ابری نسخه پشتیبان تهیه شده که می توانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.

ساخت پسورد تایید اعتبار دو مرحله ای با برنامه Authenticator Plus

اپلیکیشن Authenticator برای افزایش امنیت پسوردها از رمزنگاری 256 بیت بهره برده که این امر خود موجب افزایش امنیت چند برابری حساب های کاربری شما می شود. شما می توانید تمامی حساب های کاربری خود را به صورت دستی و یا خودکار در گروه هایی مشخص قرار بدهید. این برنامه در همه جا در دسترس شما خواهد بود، می توانید با استفاده از هر وسیله دیگری به نرم افزار لاگین کرده و هر زمان که خواستید از آن استفاده کنید. به این ترتیب در هر جایی که حتی گوشی تان در دسترس نبود نیز می توانید از این نرم افزار استفاده کنید و با استفاده از لپ تاپ، کامپیوتر یا تبلت در دسترس به حساب کاربری خود در این نرم افزار دسترسی داشته باشید. تم و یا لوگوی برنامه را مطابق با سلیقه خود شخصی سازی کرده و از امنیت دیوایستان لذت ببرید.

قابلیت های برنامه Authenticator Plus اندروید:

  • توانایی دسته بندی تمامی حساب های کاربری به صورت خودکار و یا دستی
  • توانایی پشتیبان گیری از حساب های کاربری شما بر روی سرورهای ابری
  • دسترسی و همگام سازی حساب های کاربری به صورت کاملا خودکار
  • وارد کردن Google Authenticator در دیوایس های روت شده
  • رمگذاری قدرتمند 256 بیتی برای افزایش امنیت هر چه بیشتر
  • ساخت رمزهای عبور با تایید دو مرحله ای
  • قابلیت شخصی سازی تم و آیکون برنامه
  • پشتیبانی از Android Wear

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم اپلیکیشن فوق العاده حرفه ای Authenticator Plus را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Authenticator Plus 3.8.2 برنامه تایید اعتبار دو مرحله ای اندروید