دانلود Assoluto Racing 1.13.6 بازی ماشین رانندگی مطلق اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Assoluto Racing 1.13.6 بازی ماشین رانندگی مطلق اندروید + مود بسته هستند

دانلود Assoluto Racing 1.13.6 بازی ماشین رانندگی مطلق اندروید + مود

Assoluto Racing گیم فوق العاده زیبا در و ماشین سواری می باشد که ندای نسل جدیدی از بازی های اندرویدی را می دهد. این جذاب دارای گرافیک فوق العاده و باور نکردنی است که می تواند ساعت ها دوست داران بازی های مسابقه ماشینی را به خود مشغول کند، موتور گرافیکی این بازی یکی از قوی ترین موتور های گرافیکی است که تاکنون برای گوشی های اندرویدی استفاده شده است.

از ویژگی های جذاب رانندگی مطلق می توان به واقعی بودن ماشین ها نام برد که در این گیم تا سر حد دقت را برای اضافه کردن جزئیات این بازی به کار گرفته شده است، دوست دارید بدانید ماشین مورد علاقه خود در حالت اسپرت و تقویت شده چگونه خواهد درخشید؟ با وجود مراحل متفاوت و امکان تقویت ماشین ها این رویا به واقعیت تحقق یافته است؛ ماشین مورد علاقه و رویایی خود را به سلیقه خود آراسته و تقویت کنید و در پیست مجازی مسابقه با دیگر ماشین ها مسابقه دهید، اطلاعات وارد شده به این بازی کاملا قابل اعتماد بوده و در مسابقات ماشین های متفاوت دقیقا متناسب با واقعیت خواهند درخشید.

ویژگی بازی Assoluto Racing اندروید :

  • قابلیت تنظیم دوربین در هنگام رانندگی و مسابقه جهت کنترل بهتر ماشین
  • گرافیک فوق العاده به همراه جزئیات دقیق از ماشین های روز دنیا
  • وجود ماشین های شرکت های BMW, Benz, Audi و غیره
  • استفاده از بهترین موتور گرافیکی برای رعایت جزئیات
  • قابلیت مقایسه قدرت و سرعت ماشین های متفاوت
  • گیم پلی و کنترل دقیق ماشین ها در زمان مسابقه
  • صداهای فوق العاده هماهنگ و دقیق

اگر به دنبال یک بازی ریسینگ با مکانیک‌ های محدود اما جذاب هستید‌ بازی موبایل Assoluto Racing یکی از اولین گزینه‌ هایی است که باید آن را روی گوشی اندرویدتان نصب کنید. شما می توانید با دانلود نسخه اصلی + نسخه مد – پول بی نهایت به همراه فایل دیتا این بازی از سرورهای وب سایت اندروید ایران ساعت ها بازی کنید و به یک رقابت نفسگیر مسابقه ای بپردازید، در ضمن می توانید با مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود تصمیم نهایی را برای نصب این بازی بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Assoluto Racing 1.13.6 بازی ماشین رانندگی مطلق اندروید + مود