دانلود APKPure 2.1.1 برنامه رسمی مارکت بزرگ خارجی اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود APKPure 2.1.1 برنامه رسمی مارکت بزرگ خارجی اندروید + مود بسته هستند

دانلود APKPure 2.1.1 برنامه رسمی مارکت بزرگ خارجی اندروید + مود

APKPure برنامه رسمی _blank پیغامی مبنی بر این مورد در کشور شما در دسترس نمی باشد را دریافت کرده باشید. پیغامی که باعث می شود تا شما نتوانید بازی یا برنامه مورد نظر خود را دانلود یا آپدیت نمایید و برای آن آپدیت مجبور شوید سایت های مختلف را بگردید تا بعد از چند ساعت تاخیر بتوانید به آن فایل دسترسی پیدا کنید.

به کمک این برنامه دیگر پیغام های این مورد در کشور شما در دسترس نیست، یا قادر به دانلود فایل نیستید را هرگز مشاهده نخواهید کرد و هیچگونه آپدیتی از برنامه ها و های گوشی خود را از دست نخواهید داد. در واقع این برنامه تنها برنامه ای است که می تواند آپدیت های گوگل را که در کشور شما در دسترس نیستند به راحتی در اختیار شما قرار دهد. در کنار موضوعات گفته شده نصب برنامه ها با این نرم افزار بسیار ساده است و تنها با یک کلیک ساده انجام می پذیرد.

معرفی وب سایت Apkpure

آرشیو و دیتابیس Apkpure به قدری کامل است که می‌ توانید با کلیک روی نام تولید کننده‌ برنامه یا بازی مورد نظر، به دیگر اپلیکیشن‌ های تولید شده توسط آن تیم نیز دسترسی داشته باشید. دیگر نیاز نیست با وارد کردن لینک پلی‌ استور در وب سایت‌ هایی همچون EvoziApkDownloader تنها به لینک دانلود فایل مورد نظرتان بسنده کنید. به کمک Apkpure می‌ توانید به اسکرین شات‌ ها و توضیحات فایل‌ ها نیز دسترسی داشته باشید تا اپلیکیشن‌ های مورد نظرتان را با اطمینان و با آگاهی بیشتری دریافت نمائید. این وب سایت دارای محدودیت زمانی در لینک‌ های تبدیل شده نیست و اپلیکیشن‌ هایی که توسط شما یا دیگر کاربران تبدیل می‌شوند، در سرورهای این سایت باقی می‌ مانند. از همین رو می‌ توانید تنها با جستجوی بخشی از نام برنامه نیز، اپلیکیشن مورد نظرتان را پیدا کنید.

ویژگی های نرم افزار مارکت APKPure اندروید:

  • حجم کم برنامه برای اجرای راحت تر در گوشی و استفاده کم از منابع
  • جستجو برنامه و بازی با وارد کردن ID نرم افزار و یا آدرس گوگل پلی
  • دانلود و آپدیت راحت برنامه ها تنها با یک کلیک ساده
  • اضافه شدن ویژگی های بیشتر در آینده ای نزدیک
  • بدون محدودیت در سرعت و زمان دانلودی
  • پشتیبانی از تمامی نسخه های اندروید
  • ارائه‌ فایل Xapk از بازی‌ های دیتا دار
  • مصرف بسیار کم از شارژ باتری شما
  • محیط کاربری روان و ساده

اپلیکیشن رسمی وب سایت APKPure نه تنها نسخه‌ موبایلی وب سایت آن است، بلکه یک مارکت کامل نیز به حساب می‌ آید چرا که لیست اپ های نصب شده در گوشی مورد بررسی APKPure قرار خواهد گرفت و همانند مارکت پلی استور، در صورت وجود بروز رسانی می‌توانید اپلیکیشن‌ های خود را آپدیت کنید؛ هم اکنون می توانید جدیدترین و آخرین نسخه این اپلیکیشن فوق العاده و بسیار کاربردی را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود APKPure 2.1.1 برنامه رسمی مارکت بزرگ خارجی اندروید + مود