دانلود 360Battery Plus 1.5.8.6451 بهترین بهینه ساز باتری اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود 360Battery Plus 1.5.8.6451 بهترین بهینه ساز باتری اندروید بسته هستند

دانلود 360Battery Plus 1.5.8.6451 بهترین بهینه ساز باتری اندروید

360Battery Plus – Power Saver برنامه ای بی نظیر برای کاهش مصرف و بهینه ساز باتری می باشد که برای سیستم عامل منتشر شده است. تنها کافیست یک بار صفحه نمایش را لمس کنید تا برنامه به صورت خودکار اپلیکیشن های در حال اجرای پس زمینه را متوقف کرده و با بهینه سازی سخت افزارهای دستگاه هوشمند به میزان قابل توجهی به ذخیره سازی و مصرف باتری کمک کند. بسیاری از برنامه ها هنگام روشن شدن صفحه نمایش فعال شده و بدون اینکه شما متوجه شوید به فعالیت خود ادامه می دهند، 360Battery Plus با سیستم هوشمند خود این گونه برنامه ها را شناسایی کرده و از اجرای ان ها جلوگیری می کند. سیستم مانیتورینگ هوشمند جزئیاتی دقیق از میزان مصرف باتری، اطلاعات باتری و… را اختیار شما قرار داده که می توانید به وسیله آن ساعت ها و برنامه های پر مصرف را نیز مشاهده کنید.

اپلیکیشن 360Battery با محسبه دقیق خود به شما اطلاع می دهد که در حالت های مختلف باتری دستگاه شما تا چند ساعت می تواند شارژ را نگهداری کند. برخی از کاربران دیوایس های اندرویدی هنگام شارژ دستگاه با آن کار کرده که این امر موجب افزایش دمای باتری و کاهش عمر آن می شود، این اپلیکیشن با برنامه ریزی دقیق خود هنگام رسیدن باتری به یک دمای خاص به کاربر هشدار می دهد تا فعالیت خود را متوقف کند، علاوه بر این 360Battery Plus دارای ویژگی شارژ سریع بوده که توسط آن می توانید دستگاه خود را در مدت زمان کوتاه تری شارژ کنید.

ویژگی های برنامه 360Battery Plus اندروید:

  • متوقف کردن برنامه های در حال اجرای پس زمینه تنها با یک بار لمس صفحه
  • مانیتورینگ هوشمند باتری (دما، ولتاژ، مدت زمان فعالیت، میزان شارژ و…)
  • محاسبه دقیق میزان توان ادامه فعالیت باتری در حالت های گوناگون
  • سیستم شارژ سریع برای کاهش میزان زمان شارژ دستگاه
  • هدفمند کردن نوع شارژ و صرفه جویی در مصرف برق
  • جلوگیری از اجرای برنامه های خودکار در پس زمینه
  • شارژ سالم دستگاه بدون هیچگونه آسیب به باتری
  • رنگ هشدار خودکار هنگام افزایش دمای باتری
  • کاهش دمای باتری هنگام شارژ

اپلیکیشن 360Battery – Battery Saver توانسته است با 5 میلون نصب فعال جزء برترین اپ های بهینه باتری بوده و امتیاز 4.6 را از گوگل پلی دریافت نماید. لازم به ذکر است این برنامه برای اجرا نیازمند اندروید 4.0 به بالا می باشد.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود 360Battery Plus 1.5.8.6451 بهترین بهینه ساز باتری اندروید